REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Bilety Lotnicze LOT do Tallinna, Rygi, Kijowa, Aten, Genewy, Amsterdamu
 
PLL LOT - bilety za pół ceny! 300 tysięcy tanich biletów lotniczych!
 
Polski przewoźnik PLL LOT ogłosił cenową promocję. Właśnie rusza sprzedaż 300 tysięcy biletów za połowę ceny!
 
Najtańsze bilety – za około 120 zł - będą sprzedawane na trasach z Warszawy do Tallina i Rygi. W cenie ok. 190 zł można będzie wykupić lot ze stolicy do Kijowa. Poniżej 300 zł będą rozprowadzane bilety lotnicze LOT do Aten, a od 370zł do 390 zł do: Genewy, Sztokholmu, Kopenhagi, Barcelony, Amsterdamu czy Mińska.
 
Warszawa nie jest jedynym polskim lotniskiem objętym cenową promocją LOT – u. Taniej polecimy również z lotnisk we Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Za cenę w przedziale 399 – 499 zł można się będzie dostać do: Frankfurtu, Hamburga, Monachium, Wiednia, Mediolanu, Lwowa i Odessy. Sto złotych więcej ma kosztować przelot – w dwie strony – z Warszawy do Larnaki (na Cyprze), Brukseli, Belgradu, Madrytu, Sofii, Wilna, Londynu i Tibilisi.
 
Rejsy do Paryża, Wiednia i Pragi przewoźnik wycenił na około 400 – 410 zł. Około 450 zł kosztować ma przelot do Bukaresztu i Budapesztu.
 
Ceny dalszych tras kształtować się mają odpowiednio: loty do Stambułu (529 zł), Moskwy i Sankt Petersburga (599 zł), Tel Avivu (699 zł), Erewania (969 zł). Najdroższe – ale wciąż konkurencyjne - będą trasy transatlantyckie. Bilety do Nowego Jorku, Chicago i Pekinu u polskiego przewoźnika kosztować mają niecałe 1800 zł (1799), a przelot do kanadyjskiego Toronto – 1999 zł.
 
Promocją objęty jest okres od 21 listopada do 14 grudnia, a następnie od 16 stycznia do 13 kwietnia 2014 r. Jak widać Polskie Linie Lotnicze LOT promocją nie obejmują okresu świąteczno – noworocznego. I jeszcze jedna ważna informacja. Jak zastrzega przewoźnik - raz zakupione bilety nie będą podlegały zwrotom ani wymianie !!!
 
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
Powrót do newsów