REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie loty z Eurowingsem do USA
 
Nowe oblicze Eurowings – tanie loty do USA!
 
 
 
Tania linia lotnicza Eurowings już wkrótce może stać się poważnym konkurentem dla Ryanaira, easyJeta i WizzAira. Należący do grupy Lufthansy Eurowings do końca roku 2017 ma dysponować większymi samolotami, dzięki którym przewoźnik ma rozpocząć obsługę tanich przelotów długodystansowych do: Afryki, na Florydę i Karaiby!!!
 
Posunięciem tym Eurowings może wyprzedzić zamiary Ryanaira gdyż to właśnie irlandzki przewoźnik miał poważne zakusy na otwarcie tanich (za 10 EUR) transatlantyckich połączeń z 14 europejskich portów lotniczych (w tym jednego polskiego – Warszawy lub Krakowa) do USA (Nowy Jork i Boston). Wszystko jednak rozbija się o odpowiednią flotę szerokokadłubowych, długodystansowych samolotów, których obecnie Ryanair nie posiada, a uzupełnienie floty może potrwać nawet pięć lat.
 
Ale to nie wszystkie pomysły Eurowings. Poza planami tanich lotów długodystansowych tania linia przygotowuje się do ostrej walki z obecnymi liderami na rynku połączeń europejskich. Eurowings będzie w tym celu korzystał m.in. z samolotów należących do Germanwingsa. Już teraz obie linie solidarnie współpracują ze sobą, co widać nawet z perspektywy naszego krajowego „podwórka”, gdzie wszystkie połączenia lotnicze Germanwings do Dusseldorfu (z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia) obsługuje tania linia lotnicza Eurowings. Czy szykuje się rewolucja? Czas pokaże. Tak czy inaczej skorzystają na tym sami pasażerowie.
 
Zespół Flypartner.pl
 
 
 
 
Powrót do newsów