REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie loty Ryanair Warszawa Gdańsk i Warszawa Wrocław
Krajowe połączenia Ryanaira! Tanie bilety lotnicze z Warszawy do Gdańska i Wrocławia.
 
25 września 2013 na zorganizowanej w Warszawie konferencji prasowej Ryanair ogłosił otwarcie pierwszych krajowych rejsów. Mają to być dwa codzienne połączenia z lotniska w Modlinie, na które po długiej przerwie spowodowanej remontem pasa wraca irlandzki przewoźnik. Inauguracja połączeń ma nastąpić w marcu 2014 r., a obsługiwane trasy to:
 
- Warszawa Modlin – Gdańsk Rębiechowo
- Warszawa Modlin – Wrocław Strachowice.
 
Ceny biletów (będą już w sprzedaży od 1 listopada 2013 r.) mają być mocno konkurencyjne wobec cen, które dyktował dotychczasowy monopolista – krajowy przewoźnik LOT.
 
Wobec „lotowskich” cen: 167 zł za lot do Gdańska czy 178 zł za przelot do Wrocławia Ryanair ustala stawki za swoje połączenia lotnicze na tych trasach na 99 zł za rejs w jedną stronę. Przewoźnik nie wyklucza także w niedalekiej przyszłości otwarcie kolejnych kierunków na krajowych trasach. Irlandzka tania linia planuje także na lotnisku w Modlinie otworzyć w przyszłym roku kolejną swoją bazę operacyjną. Byłaby to trzecia po: Wrocławiu i Krakowie baza operacyjna Ryanaira w naszym kraju. Zamierza on obsługiwać stamtąd 26 połączeń. Dodatkowo, w kwietniu przyszłego roku, Ryanair chce otworzyć z Modlina dwa nowe kierunki do: Alicante i Salonik.
Powrót do newsów