REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Loty Wizzair z Katowic do Bergamo
 
Wizz Air - tanie bilety do Mediolanu - Bergamo
 
 
Kolejna oferta tanich przelotów realizowanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air. Tym razem przewoźnik proponuje tanie loty do włoskiego Bergamo. Promocja dotyczy lotów z Katowic. Za przelot - w dwie strony - na trasie: Katowice - Bergamo pasażerowie zapłacą 88 zł. Najniższa cena dotyczy osób posiadających członkostwo WDC (Wizz Discount Club). Nie będący członkami klubu za bilety zapłacą nieznacznie więcej. W cenie biletu wliczona jest opłata za bagaż, który nie może przekraczać rozmiaru: 42 x 32 x 25 cm.
 
Warto wiedzieć, że Bergamo jest lotniskiem obsługującym Mediolan. Położony ok. 50 km od centrum Mediolanu port lotniczy Orio Al Serio jest dobrze skomunikowany. W przypadku wątpliwości co do środków przejazdu między oboma miastami najlepiej korzystać jest z dobrze rozwiniętej sieci połączeń autobusowych. Przejazd autobusem z lotniska do centrum Mediolanu to wydatek 3,5 EUR.
 
Promocja tanich biletów Wizz Air dotyczy następujących terminów:
- Wyloty z Katowic do Mediolanu/Bergamo (lot za 34 zł w jedną stronę): 13 lutego;13 marca.
- Wyloty (za 54 zł): 04, 25, 27 lutego; 04, 06, 11, 25 marca.
 
Powrót do Katowic z Mediolanu/Bergamo (lot za 34 zł w jedną stronę): 11 lutego. Powrót za 54 zł: 13 lutego. Przeloty powrotne za 74 zł: 08, 18, 20, 25, 27 lutego; 13 marca; 03 kwietnia.
 
Zespół FlyPartner.pl
Powrót do newsów