REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Loty Wizzair z Kijowa do Dubaju
 
Wizz Air - tanie loty z Kijowa do Dubaju!!!
 
 
Tania linia lotnicza Wizz Air ponownie mile zaskakuje pasażerów. Przewoźnik właśnie wprowadza bilety za przeloty z Kijowa do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Najtańsze bilety na tej trasie mają zaczynać się od 200 zł za lot w obie strony!!! Jednakże najniższe opłaty dotyczą osób posiadających (wykupione) członkostwo WDC (Wizz Discount Club). Osoby bez WDC zapłacą za przelot trochę więcej.
 
W cenę przelotu wliczony jest bagaż, który nie może przekraczać wymaganego przez przewoźnika wymiaru (tj. 42x32x25 cm). Promocja ta będzie ważna od grudnia 2013 r. do lutego 2014 r. Kijów, jako miasto wylotu, nie powinien stanowić specjalnej przeszkody gdyż w najnowszej promocji naszego narodowego przewoźnika - PLL LOT, znalazły się rejsy do stolicy Ukrainy za cenę 194 zł w obie strony!
 
Samoloty Wizzaira (Airbusy A 320) lądują w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na lotnisku Al Maktoum International w Dubaju, które  planowane jest jako przyszłe -  pierwsze w świecie - „aerotropolis”, które będzie zdolne obsłużyć… 160 mln (!!!) pasażerów rocznie.
 
Tania linia lotnicza Wizz Air obsługuje już połączenie do Dubaju z Budapesztu, Bukaresztu i Sofii. Teraz przyszła kolej na Kijów.  Niestety w tej beczce informacyjnego miodu jest łyżka dziegciu. Koszt wizy umożliwiającej przelot do Dubaju to wydatek ok 490 - 500 zł.
 
 
Zespół FlyPartner.pl
Powrót do newsów