REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Loty Wizzair z Poznania do Nykoping
 
Wizz Air - tanie loty do Szwecji
 
 
Tanie linie lotnicze Wizz Air zapraszają wszystkich chętnych na wyprawę do Szwecji. Przewoźnik wyszedł do zainteresowanych z ofertą tanich – weekendowych i jednodniowych - przelotów z Poznania do szwedzkiego lotniska Nykoping. Położone 7 km od tego miasta lotnisko znane jest również jako port lotniczy Sztokholm Skavsta. Od szwedzkiej stolicy oddalone ono jest ok. 100 km. Na wspomnianej trasie, za lot weekendowy lub jednodniówkę pasażerowie zapłacą 68 PLN. Oczywiście, najtańsze bilety dostępne są dla osób posiadających członkostwo WDC (Wizz Discount Club).
 
Nieposiadający członkostwa za bilety zapłacą od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych więcej. W cenie biletu pasażerowie mogą zabrać na pokład bagaż podręczny, o wymiarze nieprzekraczającym: 42 x 32 x 25 cm. W przypadku rezerwacji biletów weekendowych trzeba wiedzieć, że wyloty są w piątki, a powroty w poniedziałki. Loty jednodniowe odbywają się wyłącznie w piątki, z przylotem do Sztokholmu o godz. 13:25 i wylotem stamtąd o godz. 20:55. Te kilka godzin można przeznaczyć na zwiedzanie Nykoping, do którego przejazd (ok. 15 min) zapewniają z lotniska autobusy komunikacji publicznej (m.in. linia nr 515). Z Nykoping  do Sztokholmu można dostać się pociągiem.
 
- Terminy dostępnych wylotów weekendowych (piątek – poniedziałek) w cenie 68 PLN: 7 - 10 marca, 21 - 24 marca, 28 - 31 marca 2014 r.
 
- Terminy wylotów jednodniowych (piątki) w cenie 68 PLN: 7, 28 marca i 4 kwietnia 2014 r.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
Powrót do newsów