REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Przeloty Wizzair z Wrocławia do Paryża
 
Wizz Air  - tanie bilety z Wrocławia do Paryża - Beauvais!!!
 
 
 
Kolejnym cenowym hitem, po tanich lotach z Katowic do Tel Avivu,  niskokosztowej linii lotniczej Wizz Air są tanie przeloty Wizzair z Wrocławia do Paryża Beauvais. Promocja dotyczyć będzie okresu Walentynek, a ściślej całego „walentynkowego weekendu”, tj. od czwartku do niedzieli (od 13 lutego do 16 lutego 2014 r.). Bilety Lotnicze z Wrocławia – w obie strony – na weekend w Paryżu mają kosztować… 68zł!!!
 
Niestety najtańsze bilety na loty Wizzair dostępne są dla osób posiadających (wykupione) członkostwo WDC (Wizz Discount Club). Osoby, które nie posiadają WDC będą musiały zapłacić za bilety od kilkunastu do kilkudziesięciu zł więcej. W cenę biletu wliczony jest bagaż, którego całkowity wymiar nie może przekraczać: 42x32x25 cm.
 
Warto wiedzieć, że obsługujące Paryż lotnisko Beauvais oddalone jest od stolicy Francji o ok. 80 km. Mimo sporej odległości można stosunkowo łatwo dostać się z niego do Paryża korzystając z usług przewoźników autobusowych. Opłata za bilet w obie strony – dojazd do i z Paryża  - to wydatek ok. 32 EUR.
 
 
Zespół FlyPartner.pl
Powrót do newsów