REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe trasy Wizz Air z Gdańska i Szczecina
 
Nowe trasy Wizz Air z Gdańska i Szczecina!
Tanie Przeloty do Aberdeen, Brukseli, Billund i Bergen.
 
 
 
 
Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły otwarcie czterech nowych tras z dwóch polskich lotnisk w Gdańsku i Szczecinie.
 
- z Gdańska będą to kierunki do: duńskiego Billund, szkockiego Aberdeen i Brukseli Charleroi (w Belgii).
 
- ze Szczecina „różowe” samoloty polecą do norweskiego Bergen.
 
Rejsy na nowych kierunkach zostaną zainaugurowane 19 czerwca (z Gdańska) i 20 czerwca 2015 r. (ze Szczecina). Poza tym węgierska tania linia zbazuje na lotnisku w gdańskim Rębiechowie swój kolejny - szósty samolot. Pozwoli to (również od czerwca 2015 r.) na zwiększenie częstotliwości lotów na już obsługiwanych kierunkach do: Oslo Torp (z 7 do 10), Sztokholmu Skavsta (z 11 do 14), Bergen (z 7 do 9), Stavanger (z 5 do 7), Mediolanu (z 2 do 3) i Liverpoolu (z 3 do 4).
 
Trzy nowe trasy z Gdańska będą obsługiwane dwa razy w tygodniu w: poniedziałki i piątki, a trasa ze Szczecina do Bergen trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i sobotę.
 
Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na to ostatnie połączenie zaczynają się od… 39 PLN podobnie jak loty z Gdańska do Billund. Pozostałe trasy: Gdańsk – Bruksela Charleroi i Gdańsk – Aberdeen to wydatek odpowiednio od 59 PLN i 119 PLN. Aberdeen i Billund to dwa absolutnie nowe kierunki w ofercie Wizz Aira.
 
Z chwilą uruchomienia nowych połączeń przewoźnik będzie obsługiwać łącznie 108 kierunków, a sama Dania dołączy do siatki Wizzaira jako kolejny nowy kraj.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów