REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizz Air - tanie przeloty z Warszawy do Bazylei i Genewy.
 
Wizz Air - nowe połączenia z Warszawy do Szwajcarii!
 
 
W trakcie zwołanej konferencji prasowej przedstawiciele tanich linii lotniczych Wizz Air poinformowali o utworzeniu nowych kierunków z Warszawy. Tym razem Wizz Air poleci ze stołecznego lotniska im. Chopina w dwie trasy do: Bazylei i Genewy. To kolejne „łakome kąski” po zapowiedzianej niedawno nowej trasie tego przewoźnika z Gdańska do stolicy Islandii - Reykjaviku. Szwajcarskie kierunki zostaną zainaugurowane 25 i 26 października 2015 r., a rejsy do tych miast będą się odbywać dwa razy w tygodniu. Do Bazylei w poniedziałki i piątki, a do Genewy w środy i niedziele. Tanie bilety Wizz Air w promocyjnych cenach od: 39 PLN (Bazylea) i 54 PLN (Genewa) za lot w jedną stronę można już rezerwować – również za pośrednictwem naszej strony. Warto wiedzieć, że do Bazylei lata również z Krakowa brytyjska tania linia lotnicza easyJet.
 
Wraz z uruchomieniem nowych tras do Szwajcarii operujący z siedmiu polskich lotnisk Wizz Air będzie obsługiwać łącznie 116 połączeń do 22 krajów.
 
Zainteresowani mogą przyjrzeć się także nowej ofercie Wizzaira, z lotniska w Wilnie. Otóż przewoźnik zapowiedział wkrótce otwarcie nowych połączeń i z tamtejszego portu lotniczego. Będą to tanie przeloty na trasach: Wilno – Memmingen/Monachium (poniedziałki i piątki); Wilno – Glasgow (środy i niedziele) oraz Wilno – Kijów (środy i niedziele). Wszystkie z wymienionych ruszą we wrześniu 2015 r.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów