REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizz Air uruchamia nowe trasy z Warszawy Chopina
 
Nowe Trasy realizowane przez Linie Lotnicze Wizzair z Warszawy Okęcie!
 
Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air właśnie ogłosiły uruchomienie nowych tras ze swojego bazowego lotniska im. Chopina w Warszawie. Do ich obsługi zostanie dodany piąty samolot. Nowych tras będzie osiem, a sześć z nich pojawi się z początkiem nowego sezonu letniego (koniec marca) w roku 2015.
 
Dwa wyjątki to trasy do włoskiego Turynu i Werony, które przewoźnik zainauguruje już 17 stycznia 2015 r. Nowe trasy Wizzair to również rejsy do Alicante (Hiszpania), Dortmundu (Niemcy), Katanii (Włochy - Sycylia), Larnaki (Cypr), Lizbony (Portugalia) i na Maltę. Wraz z nowymi destynacjami Wizz Air, ze stołecznego lotniska, będzie obsługiwać łącznie 30 kierunków do 18 krajów.

Nowe kierunki do Alicante, Katanii, Werony, Turynu i na Maltę będą wykonywane przez przewoźnika raz w tygodniu (w soboty). Loty do Larnaki i Lizbony dwa razy w tygodniu (w środy i niedziele), a przeloty do Dortmundu będą realizowane cztery razy tygodniowo (w poniedziałki, środy, piątki i niedziele).

Poza nowymi kierunkami Wizz Air zwiększy również częstotliwość tygodniowych lotów na już obsługiwanych kierunkach. I tak, na trasach:
- Warszawa - Budapeszt liczba rejsów zwiększy się z 4 do 6;
 
- Warszawa - Bruksela z 7 do 11 (!);
 
- Warszawa - Eindhoven z 3 do 4;
 
- Warszawa - Glasgow z 2 do 3;
 
- Warszawa - Liverpool z 2 do 3;
 
- Warszawa - Londyn Luton z 20 do 24 (!);
 
- Warszawa - Mediolan Bergamo z 4 do 6;
 
- Warszawa - Paryż Beauvais z 3 do 4.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
Powrót do newsów