REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizz Air przejmuje klientów Eurolot
 
Czy Wizz Air przejmie pasażerów Eurolot? Więcej połączeń z Gdańska, Katowic i Warszawy.
 
 
W związku z likwidacją połączeń tanich linii lotniczych Eurolot (po 31 marca 2015 r.), węgierski Wizz Air poinformował, że od 1 kwietnia zwiększy liczbę połączeń na wybranych trasach z: Gdańska, Katowic i Warszawy. Wizz Air chce przejąć pasażerów upadającej spółki tworząc dla nich alternatywę w postaci własnej siatki połączeń.
 
Czy jednak propozycja Wizz Aira zadowoli klientów czas pokaże. Bo trudno nazwać alternatywą połączenie: Katowice - Eindhoven w miejsce obsługiwanej trasy Eurolotu Kraków - Amsterdam, czy Warszawa - Dortmund w miejsce Warszawa - Dusseldorf… Ofertę jak zwykle zweryfikuje rynek, a my z obowiązku podajemy przybliżone zmiany w siatce Wizz Air.
 
Trasa: Warszawa – Dortmund (Eurolot latał na niej codziennie z Warszawy do Dusseldorfu) będzie obsługiwana codziennie. Od końca marca z Gdańska do Turku i Eindhoven Wizz Air (Eurolot latał do Amsterdamu i Helsinek) poleci pięć razy w tygodniu. Z Gdańska do Mediolanu Bergamo (Eurolot latał do Mediolanu Malpensy) przewoźnik będzie latać dwa razy tygodniowo, a do Eindhoven z Katowic (w miejsce Eurolot: Krakowa do Amsterdamu) codziennie.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów