REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieLublin - nowa baza operacyjna Wizz Air!
Wizz Air – nowa baza w Lublinie!
 
Tanie loty Wizzair z Lublina
 
To już potwierdzona informacja. Tania linia lotnicza otwiera nową – szóstą w naszym kraju – bazę operacyjną. Będzie się ona mieścić na lotnisku w podlubelskim Świdniku. Baza rozpocznie działalność we wrześniu 2015 r. Przewoźnik zbazuje w niej jeden samolot typu Airbus A320 i otworzy z niej trzy nowe regularne kierunki do: Brukseli Charleroi, Doncaster/Sheffield i Glasgow. Razem z obecnymi (do Londynu Luton i Oslo Sandefjord Torp) tania linia Wizz Air będzie obsługiwać z Lublina pięć tras. U podłoża lokalizacji bazy w Lublinie może być kilka powodów. Jednym z nich jest powolne wycofywanie się Wizz Aira z Ukrainy (prawdopodobna jest likwidacja filii przewoźnika Wizz Air Ukraine) i skasowaniem lotów ze Lwowa. Kolejnym są nowe maszyny taniej linii, które wkrótce mają zasilić jego flotę i stąd pomysł na ich lokalizację – na mniejszych acz perspektywicznych lotniskach. Wreszcie, bliska odległość od granicy z Ukrainą być może będzie gwarantem, że z usług taniej linii będą korzystać nie tylko mieszkańcy miasta i regionu ale i przybysze zza wschodniej granicy. Czas pokaże. Póki co nowe połączenia będą obsługiwane w następujących dniach i z niżej podaną częstotliwością:
 
LUBLIN – Bruksela Charleroi od 14 września 2015 r. (w poniedziałki i piątki – od 39 PLN)
LUBLIN – Doncaster /Sheffield od 15 września 2015 r. (w czwartki i soboty – od 79 PLN)
LUBLIN – Glasgow od 16 września 2015 r. (w środy i niedziele – od 79 PLN)
 
Poza wymienionymi nowymi trasami Wizz Air zwiększy częstotliwość połączeń już z Lublina obsługiwanych:
LUBLIN – Londyn Luton (od 15 IX – z 5 do 7 tygodniowo)
LUBLIN - Oslo Torp (od 21 grudnia - z 3 do 4 tygodniowo)
 
Ale to nie koniec nowości Wizz Aira na ten sezon. Jak zapowiedzieli przedstawiciele przewoźnika, jeszcze w tym roku, zostaną otwarte nowe regularne, całoroczne połączenia z Poznania i Wrocławia. Będą to:
 
POZAŃ – Mediolan Bergamo - od 15 września 2015 r. (wtorki i soboty – od 39 PLN)
WROCŁAW – Sztokholm Skavsta - od 15 września 2015 r.( wtorki i soboty – od 39 PLN)
Obecnie tanie linie lotnicze Wizz Air obsługują z naszego kraju 113 tras do 20 krajów. Bilety na nowe połączenia - również za pośrednictwem naszej strony – już niedługo będą dostępne w systemie rezerwacyjnym.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów