REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieUtrudnienia w dniach 5-14.05 na Lotnisku w Łodzi.
 
Utrudnienia na lotnisku w Łodzi – Ryanair przenosi loty.
 
W związku z zaplanowanymi na 10 dni pracami remontowymi na pasie startowym łódzkiego lotniska wszystkie rejsy obsługiwane przez tanią linię lotniczą Ryanair zostaną przeniesione na lotnisko w podwarszawskim Modlinie.
 
Pasażerowie, którzy posiadają w terminie od 5 do 14 maja 2014 r. wykupione bilety będą musieli zrealizować je z modlińskiego lotniska. Wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych, kursujący do Łodzi „ModlinBus” już od 16 kwietnia zwiększa częstotliwość połączeń z dotychczasowych 3 do 4. Na przejazd z Łodzi do lotniska Warszawa - Modlin należy przeznaczyć około 3 godzin pamiętając równocześnie o odpowiednio wczesnym stawieniu się do odprawy. Utrudnienia w łódzkim porcie są podyktowane koniecznością wymiany nawierzchni pasa na odcinku ok. 400 m, wymiany oświetlenia i namalowaniu nowych oznaczeń.
 
Połączenia Lotnicze Łódź – Lublinek obsługuje obecnie tania linia lotnicza Ryanair i od 30 marca 2014 r. linię Adria Airways, która ma stamtąd realizować rejsy do Monachium. Wraz z „przeprowadzką” podwarszawskie lotnisko Modlin otrzyma „w prezencie” dodatkowych 40 operacji lotniczych – „łódzkich” lotów do: East Midlands, Londynu - Stansted, Dublina i Oslo – Rygge Moss.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
Powrót do newsów