REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Gdańsk Rębiechowo
 
Gdańsk, Linie Lotnicze Ryanair
Gdańsk Rębiechowo  Airport GDN
 
Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy Gdańsk – Rębiechowo położony jest ok. 12 km na północny – zachód od Gdańska (10 km od Sopotu i 23 km od Gdyni). Port obsługuje Trójmiasto i większość miast północnego regionu Polski. Rocznie wykonuje ponad 34 tysiące operacji lotniczych i obsługuje 3,3 mln pasażerów. Oprócz narodowego przewoźnika LOT – u z lotniska w Gdańsku Rębiechowie korzystają głównie tanie linie lotnicze: Air Berlin, Enter Air, EuroLot, Lufthansa CityLine, Norwegian, Scandinavian Airlines czy Travel Service Poland.
 
Jednakże najważniejszymi tanimi przewoźnikami są: węgierski WizzAir (30 kierunków) i irlandzki Ryanair (20 kierunków). Zarówno dla pierwszego jak i drugiego przewoźnika gdańskie lotnisko jest bazą krajową. Pasażerowie odprawiani są z nowego – otwartego na Euro 2012 – terminala.

Obecność na lotnisku w Gdańsku tanich linii lotniczych Ryanair przyciąga bardzo wielu podróżych. Atrakcyjne oferty przewoźnika i magia miasta sprawiają, że Gdańsk jest masowo odwiedzany przez turystów z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

Ryanair z Gdańska obsługuje 11 europejskich kierunków.

 

Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
Linia lotnicza Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze z Gdańska i do Gdańska na następujących trasach:
 
Gdańsk - Cork - Gdansk
Gdańsk - Malta - Gdańsk
Gdańsk - Piza - Gdansk
Gdańsk - Rzym - Gdansk
 
 
Przeloty Krajowe Ryamair z Lotniska Gdańsk Rębiechowo:
Gdańsk - Warszawa Chopin - Gdańsk
Gdańsk - Wrocław - Gdańsk (połączenie zawieszone)
 
 
Gdańsk - Girona Barcelona - Gdansk (zawieszone)
Gdańsk - Eindhoven - Gdansk (zawieszone)
 
 
 
O wszystkich aktualnych ofertach specjalnych na przeloty podróżni mogą dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki lub bezpośrednio od konsultantów, pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii. Prosta rezerwacja biletu na naszej stronie internetowej, promocyjne ceny biletów Ryanair do i z Gdańska, miła obsługa telefoniczna to sama przyjemność kupowania i podróżowania.


bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z gdańska do anglii, ryanair z gdańska do norwegii, ryanair z gdańska do irlandii

 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych