REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Wrocław Strachowice
 
Wrocław, Linie Lotnicze Ryanair
Wrocław Strachowice  Airport WRO
 
 
Położony 10 km na południowy - zachód od centrum miasta port lotniczy Wrocław - Strachowice jest 5 pod względem ruchu pasażerskiego lotniskiem w Polsce. Rocznie obsługuje ich już ok. 1,9 mln. Liczba pasażerów znacznie wzrosła od kiedy na wrocławskim lotnisku zagościły na stałe tanie linie lotnicze, w tym Ryanair. Irlandzki przewoźnik obecny jest w Strachowicach od marca 2005, kiedy wykonał stamtąd pierwszy lot do Londynu - Stansed.
 
Wrocławskie lotnisko obsługiwało wówczas niewiele ponad 450 tys. pasażerów. W roku następnym dzięki tanim przewoźnikom liczba pasażerów prawie się podwoiła, by w roku 2007 przekroczyć magiczą barierę miliona podróżnych (1270 tys). Co ważne, Wrocław był pierwszym miastem w kraju, do którego zagościł Ryanair. W krótkim czasie lotnisko stało się dla Ryanaira na tyle atrakcyjne że zarząd tego niskokosztowego przewoźnika zdecydował się, po kilku latach obecności, na założenie - w marcu roku 2012 - swojej bazy. Była to 47 baza w Europie i pierwsza baza Ryanaira w Polsce. 
 
Z okazji jej otwarcia przewoźnik wprowadził do sprzedaży pulę bardzo tanich biletów, notując tym samym rekordową liczbę rezerwacji na loty zarówno z,  jak i do Wrocławia. Tego typu akcje promocyjne u Ryanaira nie są niczym nowym, stąd zainteresowanym polecamy skorzystać z naszej strony (wyszukiwarki) bądź dzwonić pod podany numer i pytać naszego konsultanta.
 
 
Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Wrocław Starachowice
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
Obecnie Ryanair posiada 57 baz w Europie i 4 w Polsce (Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawa Modlin).
 
 
Linia lotnicza Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze z Wrocławia i do Wrocławia na następujących trasach:
 
Wrocław - Belfast - Wroclaw (od 31 października 2016 r.)
Wrocław - Glasgow - Prestwick - Wroclaw (od 27 października 2014 r. Ryanair lata na główne lotnisko Glasgow - International)
Wrocław - Madryt - Wroclaw (od 1 listopada 2016 r.)
Wrocław - Malta - Wroclaw
Wrocław - Manchester - Wroclaw (od 31 października 2016 r.)
Wrocław - Newcastle - Wroclaw (od 30 października 2016 r.)
Wrocław - Wenecja Treviso - Wrocław (od 1 czerwca 2016 r.)
 
Przeloty Krajowe Ryanair z Lotniska Wrocław Strachowice:
 
 
Wrocław - Bournemouth - Wroclaw (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
Wrocław - Bruksela/Charleroi - Wroclaw (połączenie zawieszone)
Wrocław - Malmo - Wroclaw (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
Wrocław - Wenecja – Treviso - Wroclaw (zawieszone)
Wrocław - Zadar - Wroclaw (zawieszone)
 
 

 
Wrocławski port lotniczy obecnie obsługuje 7 regularnych przewoźników (nie licząc przewoźników sezonowych i linii czarterowych):
Eurowings, Lufthansa/Lufthansa CityLine, PLL LOT, Ryanair, SAS, Wizz Air i SprintAir.
W sezonie letnim wrocławskie lotnisko obsługuje szereg połączeń czarterowych głównie do: Bułgarii, Chorwacji, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Izraela, Portugalii, Tunezji i Turcji.
 
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z wrocławia do anglii, danii, francji, holandii, niemiec, norwegii, szwecji, włoch.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych