REZERWACJA BILETÓW


Linie Lotnicze


Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Warszawa Amsterdam
 
Przeloty KLM: Warszawa – Amsterdam.
Bilety Lotnicze z Warszawy do Amsterdamu
 
KLM to skrót od nazwy holenderskich, narodowych linii lotniczych, działających na rynku od 1919 roku. Pierwszym połączeniem uruchomionych przez tego przewoźnika była trasa Amsterdam – Londyn, zaś pierwszym połączeniem transatlantyckim była trasa Amsterdam – Batavia. Flota tego przewoźnika składa się z ponad stu pięćdziesięciu nowoczesnych maszyn marek Airbus, Boeing, Fokker czy Bombardier. Oprócz usług transportu pasażerskiego, grupa KLM obsługuje także połączenia regionalne, a także połączenia cargo i handlowe.
 
 
 
Rezerwacja Bilety KLM:
Lotnisko Warszawa Okęcie
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
Jednym z ważniejszych wydarzeń w historii tego przewoźnika było przyłączenie się do międzynarodowego holdingu Air France KLM, jednak pomimo to, obaj przewoźnicy nadal oferują usługi transportowe pod własną nazwą. Obecnie linie KLM oferują loty i przeloty do ponad czterystu różnych destynacji na całym świecie, położonych w kilkudziesięciu państwach świata. Bilety lotnicze na transport z tym przewoźnikiem nabywać można drogą internetową, wybierając jedną z kilku klas podróżowania. Jedną z przykładowych tras tego przewoźnika, jedyną realizowaną z Polski jest trasa Warszawa – Amsterdam.
 
Warszawa to stolica Polski, położona w centralnej części kraju. Przyciąga ona wielu turystów zarówno licznymi zabytkami, jak również innymi atrakcjami. W mieście tym znajdują się także siedziby najważniejszych władz państwowych oraz organów administracyjnych, które skupiają polityków i biznesmenów krajowych i zagranicznych. Obsługę transportu lotniczego zapewniają miastu dwa międzynarodowe porty lotnicze. większym z nich, który jest jednocześnie największych w kraju jest port lotniczy Warszawa Okęcie. Posiada on kilkadziesiąt stanowisk do odprawy biletowo paszportowej, a także liczne punkty handlowo usługowe, zapewniające obsługę przybyłym, bądź odjeżdżającym pasażerom.
 
Amsterdam z kolei największe miasto Holandii. Słynie ono w świecie z nieograniczonej swobody we wszystkich dziedzinach życia, co w połączeniu z życzliwością i serdecznością mieszkańców przyciąga nieustannie miliony turystów z całego świata. Obsługę lotniczą miasta zapewnia położony około 15 km od centrum miasta port lotniczy Schiphol. Do tego właśnie portu docierają samoloty linii KLM realizujące m.in. połączenie z Warszawy.
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych