REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Wrocław Malta
 
Ryanair - tanie bilety lotnicze Wrocław – Malta
 
Ryanair to największy i najpopularniejszy zarazem tani przewoźnik lotniczy działający w Europie. Na początku firma ta działała w oparciu o tradycyjną politykę, koncentrując się w swojej ofercie, na połączeniach do miast irlandzkich oraz brytyjskich. Po wielu latach działalności, w wyniku reorganizacji firmy, linie Ryanair przyjęły i zaadoptowały do warunków europejskich, od swego pierwowzoru zza oceanu, model funkcjoniowania taniej linii. Przyjęta strategia uczyniła z Ryanaira, w stosunkowo krótkim czasie, potentata na liniach europejskich przewozów lotniczych, z którym muszą się liczyć najwięksi krajowi przewoźnicy. Ryanair jest obecny na wszystkich polskich lotniskach, a wrocławski port jest dla niego jednym z ważniejszych. Obsługuje stamtąd ponad dwadzieścia kierunków, a jednym z nich jest trasa na położoną na Morzu Śródziemnym, atrakcyjną turystycznie, Maltę.
 
Połączenia lotnicze pomiędzy Wrocławiem a Maltą odbywają się dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty, a miejscem docelowym jest oodlone od Wrocławia o 1707 km lotnisko Malta - Luqa. Lot na tej trasie trwa ok. 2 godziny i 45 minut. 
 
 
Malta z Wrocławia i do Wrocławia
Ryanair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 

Lotnisko Malta - Luqa położone jest w odległości około 6 kilometrów od centrum stolicy - La Valetty. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 3,5 mln pasażerów. Od 2010 r. jest bazą Ryanaira. W sezonie tania linia Ryanair obsługuje z Malty również loty do Krakowa.

 

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Malta jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 
tanie loty na maltę, bilety ryanair malta, promocyjne bilety lotnicze z wrocławia na maltę, rayanir z wrocławia na maltę, bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych