REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Wrocław Malta
 
Ryanair - tanie bilety lotnicze
 
Przeloty: Wrocław – Malta
 
 
Ryanair to największy i najpopularniejszy zarazem tani przewoźnik lotniczy działający w Europie. Na początku firma ta działała w oparciu o tradycyjną politykę, koncentrując się w swojej ofercie, na połączeniach do miast irlandzkich oraz brytyjskich. Po wielu latach działalności, w wyniku reorganizacji firmy, linie Ryanair przyjęły i zaadoptowały do warunków europejskich, od swego pierwowzoru zza oceanu, model funkcjoniowania taniej linii. Przyjęta strategia uczyniła z Ryanaira, w stosunkowo krótkim czasie, potentata na liniach europejskich przewozów lotniczych, z którym muszą się liczyć najwięksi krajowi przewoźnicy. Ryanair jest obecny na wszystkich większych polskich lotniskach, a wrocławski port jest dla niego jednym z kluczowych. Obsługuje stamtąd ponad dwadzieścia kierunków, a jednym z nich jest trasa na położoną na Morzu Śródziemnym, atrakcyjną turystycznie, Maltę.
 
Połączenia lotnicze pomiędzy Wrocławiem a Maltą jest destynacja sezonową (obsługiwaną od 3 kwietnia do 26 października 2016 r.) odbywają się dwa razy w tygodniu, w: środy i niedziele. Miejscem docelowym jest oddalony od Wrocławia o 1707 km port lotniczy Malta - Luqa. Lot na tej trasie trwa ok. 2 godziny i 45 minut.
 
Najtańsze promocyjne bilety lotnicze Ryanair, na przeloty z Wrocławia na Maltę, można za pośrednictwem naszej strony zarezerwować - w zależności od dnia wylotu - już od 179 PLN. W cenie przelotu, pasażerowie Ryanaira, mogą zabrać na pokład jeden bagaż podręczny o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz jedną małą torbę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm. Warto wiedzieć, że z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w kabinie, na pokład samolotu Ryanaira można wnieść (wszyscy pasażerowie) jedynie 90 większych (55 x 40 x 20 cm) toreb podręcznych, a wszystkie pozostałe bagaże zostaną nieodpłatnie złożone w luku bagażowym.
 
 
 
Ryanair - tanie loty na Maltę z Wrocławia i do Wrocławia
Ryanair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 
 
 
Tania linia lotnicza Ryanair obsługuje z Malty również całoroczne loty do Krakowa. Oprócz Ryanaira na Maltę lata z Polski tania linia lotnicza Wizz Air. Węgierski przewoźnik obsługuje regularne połączenia z: Gdańska i Warszawy - Chopina.
 
 

Lotnisko Malta - Luqa położone jest w odległości około 6 kilometrów od centrum stolicy - La Valetty. Lotnisko rocznie obsługuje ponad 4,3 mln pasażerów. Od 2010 r. jest bazą Ryanaira. Niewielka odległość portu lotniczego od stolicy sprawia, że dojazd do/z niej nie sprawia przyjezdnym żadnego problemu. Na miejscu mają oni sprawnie funkcjonujący transport publiczny. Z uwagi jednak na niewielki rozmiary wyspy poleca się odwiedzającym Maltę skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Dostępne są one na lotnisku (w hali przylotów) i reprezentowane przez firmy: Avis, Hertz, Thrifty, First Car Rental i Active Car Rental.

 

Tanie linie lotnicze Ryanair mają w swojej ofercie bardzo często atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Malta jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 
tanie loty na maltę, bilety ryanair malta, promocyjne bilety lotnicze z wrocławia na maltę, rayanir z wrocławia na maltę, bilety ryanair malta, loty z polski na maltę, przeloty z malty do polski, najtańsze bilety lotnicze z wrocławia na maltę.

 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych