REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Poznań Oslo
 
Wizz Air - tanie bilety lotnicze
 
Tanie przeloty: Poznań - Oslo
 
Spośród dziesięciu europejskich kierunków obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air z poznańskiego lotniska Ławica jeden wiedzie do stolicy Norwegii - Oslo. Przeloty na tej trasie odbywają się dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Lot z Poznania na odległe o 857 km norweskie lotnisko Sandefjord Torp trwa ok. 1,5 godziny.
 
 
Najtańsze bilety lotnicze w promocji Wizz Air, na loty z Poznania do Oslo, można za pośrednictwem naszej strony zarezerwować - w zależności od dnia wylotu i wybranej taryfy - już od 39 PLN. W cenie przelotu, pasażerowie Wizzaira, mogą zabrać na pokład jeden bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Bagaże nieznacznie większe, które jednakże nie przekraczają wymiarów: 56 x 45 x 25 cm można zabrać na pokład ale za określoną opłatą. Odprawa lotniskowa rozpoczyna się 2 godziny, a kończy 40 minut przed godziną wyznaczonego odlotu.
 
 
 
 
Wizz Air - tanie loty do Oslo z Poznania i do Poznania
Wizzair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 


Tania linia lotnicza Wizz Air z norweskiego lotniska Sandefjord Torp, oprócz lotów do Poznania, obsługuje także rejsy do:
Oslo – Gdańsk - Oslo (Wizz Air)
Oslo - Katowice - Oslo (Wizz Air)
Oslo - Lublin - Oslo (Wizz Air)
Oslo - Szczecin - Oslo (Wizz Air)
Oslo - Warszawa Chopina (Wizz Air)
Oslo - Wrocław - Oslo (Wizz Air)
Połączenia do Polski obsługują również pozostałe lotniska Oslo: Gardermoen (Noorwegian) i Rygge/Moss (Ryanair).
 
 
Międzynarodowe lotnisko Sandefjord - Torp położone jest ok. 120 km na południe od Oslo. Jest drugim pod względem wielkości ruchu pasażerskiego, lotniskiem obsługującym stolicę Norwegii po lotnisku Gardermoen. Rocznie obsługuje ponad 1,8 mln pasażerów. Sandefjord - Torp cieszy się uznaniem tanich przewoźników i lini czarterowych ze względu na niewielkie opłaty lotniskowe. Mimo znacznej odległości od Oslo pasażerowie mają do swojej dyspozycji dogodne połączenia autobusowe (Torp Expressen), skorelowane z rozkładami lotów WizzAira i Ryanaira. 3 km od lotniska znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają regionalne pociągi z Lillehamer - przez Oslo Airport i Oslo Dworzec Główny - do Skien.
 
Wszyscy zainteresowani połączeniami lotniczymi oferowanymi przez Wizz Air z Poznania do Oslo mogą zadzwonić pod podany wyżej numer specjalnej infolinii lub skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Atrakcyjne promocje, możliwość wyboru spośród wielu terminów, a także pełen profesjonalizm obsługi tanich linii lotniczych Wizz Air sprawiają, że z siatki połączeń tego węgierskiego przewoźnika korzysta coraz więcej podróżnych.
 
tanie loty do norwegii, tanie przeloty z poznania do norwegii, promocyjne bilety lotnicze poznań oslo, bilety wizzair norwegia, z poznania do oslo, bilety wizz air poznań norwegia, tanie loty z norwegii do polski, loty z polski do norwegii, przeloty wizzair do norwegii, wizzair norwegia polska, wizzair polska norwegia, tanie linie lotnicze do norwegii, tanie loty wizz air norwegia, najtańsze bilety lotnicze z poznania do oslo, wakacyjne promocje lotnicze do oslo.
 
 
Przekonajcie się Państwo sami - latanie liniami lotniczymi Wizz Air może być naprawdę tanie!
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych