REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Poznań Oslo
 
Wizz Air - tanie bilety lotnicze Poznań - Oslo
 
Spośród ośmiu europejskich kierunków obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air z poznańskiego lotniska Ławica jeden wiedzie do stolicy Norwegii - Oslo. Przeloty na tej trasie odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Lot z Poznania na odległe o 930 km norweskie lotnisko Sandefjord Torp trwa ok. 1,5 godziny.
 
Międzynarodowe lotnisko Sandefjord - Torp położone jest ok. 120 km na południe od Oslo. Jest drugim pod względem wielkości ruchu pasażerskiego, lotniskiem obsługującym stolicę Norwegii po lotnisku Gardermoen. Rocznie obsługuje ponad 1,3 mln pasażerów. Sandefjord - Torp cieszy się uznaniem tanich przewoźników i lini czarterowych ze względu na niewielkie opłaty lotniskowe. Mimo znacznej odległości od Oslo pasażerowie mają do swojej dyspozycji dogodne połączenia autobusowe (Torp Expressen), skorelowane z rozkładami lotów WizzAira i Ryanaira.  3 km od lotniska znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają regionalne pociągi z Lillehamer - przez Oslo Airport i Oslo Dworzec Główny - do Skien.
 
 
Oslo z Poznania i do Poznania
Wizzair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 

Tania linia Wizz Air z lotniska Sandefjord Torp oprócz Poznania, obsługuje także trasy do: Gdańska, Katowic, Lublina, Szczecina, Warszawy - Modlina i Wrocławia. Korzystający z tego portu Ryanair nie obsługuje z tego lotniska połaczeń do kraju. Realizuje je z lotniska Oslo Rygge latając stamtąd do: Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania i Warszawy - Modlina.
 
 
Wszyscy zainteresowani połączeniami lotniczymi oferowanymi przez Wizz Air z Poznania do Oslo mogą zadzwonić pod podany wyżej numer specjalnej infolinii lub skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki. Atrakcyjne promocje, możliwość wyboru spośród wielu terminów, a także pełen profesjonalizm obsługi tanich linii lotniczych Wizz Air sprawiają, że z siatki połączeń tego węgierskiego przewoźnika korzysta coraz więcej podróżnych.
 
 
Przekonajcie się Państwo sami - latanie liniami lotniczymi Wizz Air może być naprawdę tanie!
 
 
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych