REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Mistral-air
 
Mistral Air – włoska czarterowa linia lotnicza z bazą główną na lotnisku w Rzymie Fiumicino należąca do narodowej poczty Poste Italiana. Powstała ona z inicjatywy aktora Buda Spencera w roku 1981, a swoją działalność rozpoczęła w roku 1984. Do roku 2002 w całości należała do grupy kurierskiej TNT, kiedy to TNT zdecydowała się odsprzedać 75% akcji linii lotniczej Poste Italiana.
 
 
Od tego czasu oprócz przewozów cargo linia lotnicza rozpoczęła obsługę połączeń czarterowych, głównie dla grup pielgrzymkowych udających się do miejsc kultu jak: Lourdes, Fatima, Santiago de Compostela, Medjugorje, miejsc kultu w Polsce i Meksyku czy Ziemi Świętej. Pierwszy lot pielgrzymkowy linia lotnicza wykonała w roku 2007 i był to rejs z Rzymu do Lourdes.
 
 
Tanie Bilety Lotnicze Mistral Air. Rezerwacja i Sprzedaż
 
+48 32 728 30 44
 
Połączenia lotnicze z Polski do Włoch

Oprócz Rzymu Fiumicino przewoźnik posiada także bazy na lotniskach w: Bolonii, Katanii na Sycylii i Bari, a lata na 26 trasach głównie w basenie Morza Śródziemnego. Mistral Air posiada umowy typu codeshare z liniami lotniczymi: Alitalia, Bulgarian Air Charter i Jet Time.

Flota Mistral Air to obecnie 10 samolotów, w tym: ATR 72 – 212 (1 szt.); ATR72 – 500 (4 szt.); Boeing 737-300 (4 szt.); Boeing 737-400 (1 szt.).

Obecnie linia lotnicza Mistral Air rozszerza zakres swojej działalności o regularne loty rozkładowe. Już wkrótce zawita do Polski skąd będzie obsługiwać regularne połączenie z Bydgoszczy do Rzymu. Stąd wraz z postępującą zmianą profilu działalności, przewoźnik zamówił 10 szt. najnowszych Boeingów 737-800 w wersji pasażerskiej.

Obecnie obsługiwane kierunki przez linię lotniczą Mistral Air:
- Bośnia i Hercegowina (Mostar, Sarajewo)
 
- Bułgaria (Sofia)

- Chorwacja (czartery: Split, sezonowo: Dubrownik)

- Egipt (sezonowe czartery: Hurghada, Marsa Alam, Sharm-el Sheikh)

- Francja (sezonowo: Tarbes)

- Grecja (sezonowe czartery: Korfu, Heraklion, Rodos, Zakinthos)

- Hiszpania (czartery: Ibiza, Majorka, Teneryfa-Południe)

- Izrael (Tel Aviv)

- Polska (od 16 czerwca 2016 r. Bydgoszcz)
 
- Rosja (sezonowe czartery: Moskwa)

- Włochy (Ancona, Bari, sezonowo: Bolonia, Brescia, Katania, sezonowe czartery: Lamezia Terme, Neapol, Olbia, sezonowo: Palermo, Piza, Rzym, Triest).
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych