REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Kraków Zielona Góra
 
Bilety Eurolot
 
Tanie Przeloty Kraków - Zielona Góra
 
 
Połączenie Kraków - Zielona Góra to nowa trasa tanich linii lotniczych Eurolot, która powstała na wniosek samorządowców województwa lubuskiego. Póki co będzie ona obsługiwana do Świąt Bożego Narodzenia. Trasa początkowo planowana na połowę października już jest przez Eurolot obsługiwana. Loty odbywają się w piątkowe popołudnia z wylotem z podkrakowskich Balic o godzinie 14:25. Przelot na oddalone od Krakowa o 361 km lotnisko Babimost pod Zielona Górą trwa niecałą godzinę. Trasę obsługują samoloty typu: Bombardier Q400, zabierające na pokład 78 pasażerów. Bilety na połączenie Kraków - Zielona Góra dostępne są w taryfach: Silver i Gold.
 
 
 
 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
Lotnisko Kraków Balice
 
32 728 30 44
 
(pon-so od 8.00 do 20.00; niedz od 12.00 do 20.00)
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
 
Port lotniczy Babimost pod Zieloną Górą jest lotniskiem regionalnym, jednym z najmniejszych w kraju. Położony jest ok. 10 km od Sulechowa i ok. 35 na północny-wschód od Zielonej Góry. Rocznie z jego usług korzysta niewiele, ponad 12 tys. pasażerów. Lotnisko dysponuje jednym niewielkim terminalem pasażerskim i pasem startowym o długości 2,5 km zdolnym przyjąć samoloty średniej wielkości tj. Boeing 737. Obecnie z podzielonogórskiego lotniska korzystają dwie linie lotnicze: Eurolot i Sprint air.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków - Zielona Góra jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych