REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Wrocław Gdańsk

Eurolot

Przeloty z Wrocławia do Gdańska

 

Eurolot to jeden z przewoźników lotniczych, działających na polskim rynku lotniczym od 1996 roku. Rok później rozpoczął obsługę pierwszych połączeń krajowych, łącząc główne polskie porty regionalne. Ta tania linia lotnicza jest obecna na krajowych lotniskach w: Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie Chopina, a także porcie lotniczym Heringsdorf/Świnoujście. Głównym celem działa tego przewoźnika jest oferowanie wysokiej  jakości usług transportowych oraz stałe rozwijanie sieci połączeń lotniczych pomiędzy portami krajowymi i zagranicznymi. Aktualnie trwają sukcesywne prace nad realizacją tego planu, a siatka przewoźnika jest systematycznie rozbudowywana m.in. w oparciu o sugestie i zapotrzebowanie rynkowe. W grupie taryf, proponowanych przez firmę znajduje się taryfa: Premium gwarantująca bezpłatną zmianę danych osobowych pasażera, a także daty wylotu i przylotu; taryfę eurolot umożliwiającą zmianę zarówno daty, jak i godziny lotu, w zależności od aktualnych planów, bez dodatkowych kosztów; a także taryfę Basic, czyli inaczej ekonomiczną, w której ściśle określone są parametry lotu, bez możliwości zmian.

 

Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 
 

Jednym z krajowych połączeń tanich linii Eurolot jest trasa Wrocław – Gdańsk - Wrocław. Loty między oboma miastami odbywają się codzienie w dni powszednie. W poniedziałki, środy i piątki odbywają się dwa loty dziennie (wyloty z Wrocławia o godzinach: 08:10 i 20:10), a we wtorki i czwartki raz dziennie (wyloty z Wrocławia o 20:10). Przelot na oddalone od stolicy Dolnego Śląska o 380 km gdańskie lotnisko Rębiechowo trwa ok. 75 minut. Trasę obsługują samoloty typu DH 4. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i bagaż główny (rejestrowany) do 15 kg.

 

Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Wrocław – Gdańsk Rębiechowo jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych