REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe PLL LOT Warszawa Rzeszów

 

Polskie Linie Lotnicze LOT

Przeloty z Warszawy do Rzeszowa.

 

Polskie linie lotnicze LOT to największy i najstarszy przewoźnik lotniczy w Polsce. Funkcjonuje on od początku powstania lotnictwa cywilnego w Polsce, czyli od roku 1920. Główną siedzibą i główną bazą lotniskową tego przewoźnika jest port lotniczy Warszawa Okęcie, skąd oferowanych jest najwięcej lotów i przelotów. Port ten stanowi jednocześnie miejsce przesiadkowe, do którego przybywają pasażerowie ze wszystkich portów krajowych, wybierając stamtąd następnie połączenie kierowane do docelowego miasta podróży.

 

Linie PLL LOT od początku działania systematycznie rozwijają się, tworząc kolejne połączenia do coraz to nowszych kierunków docelowych, jak również modernizując i unowocześniając posiadaną flotę samolotów, wykorzystywanych do realizacji transportu. Działaniem tym firma zmierza do uzyskania miana przewoźnika pierwszego wyboru. Cel ten został osiągnięty i przez wiele lat PLL LOT był na polskim rynku niemal monopolistą usług w transporcie lotniczym. Wejście na rynek tanich linii lotniczych zburzyło jednak tę sytuację, jednak nadal linie PLL LOT są dominującym przewoźnikiem, posiadającym największe doświadczenie i zaufanie pasażerów. Przewoźnik ten współpracuje także z innymi firmami, wspólnie oferując wysokiej jakości usługę transportu lotniczego na cały świat. Wykupując bilet lotniczy na pokład samolotów tego przewoźnika, do wyboru jest dwie klasy podróżowania – ekonomiczna i biznesowa, które różnią się ceną biletu i ofertą usług dodatkowych. Dodatkowo przewoźnik oferuje liczne obniżki i rabaty w cenach biletów, w tym główny program lojalnościowy Miles & More.

 

Rezerwacja Bilety PLL LOT:
 
loty Warszawa Rzeszów
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 

Jednym z przykładowych, krajowych połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT jest trasa Warszawa – Rzeszów. Warszawa to największe miasto i jednocześnie stolica kraju, usytuowana w centralnej części Polski. Jest to ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy. Tam też skupione są siedziby wszystkich administracyjnych i politycznych organów i instytucji, jak również firm krajowych i zagranicznych.

 

Warszawa to miasto, dysponujące licznymi zabytkami i interesującymi miejscami, które warto zobaczyć. To wszystko sprawia, iż do Warszawy zmierzają miliony osób rocznie, dla których sprawny transport zewnętrzny jest rzeczą priorytetową. Rzeszów z kolei to niezwykle pięknie miasto położone w południowo wschodniej części kraju i jednocześnie stolica województwa podkarpackiego.

 

Rzeszów jest przedsionkiem do polskich gór, stanowiąc idealne miejsce wypadowe do Bieszczad. Idealnym rozwiązaniem, zapewniającym szybki i wygodny transport do Rzeszowa zapewnia międzynarodowy port lotniczy, położony nieopodal w miejscowości Jasionka. Tutaj dolecieć, bądź wylecieć można m.in. do stolicy kraju, dzięki połączeniu realizowanemu przez PLL LOT. Połączenie to oferowane jest trzykrotnie w ciągu dnia od wtorku do niedzieli, a także dwukrotnie w poniedziałki. Podróż na tej trasie trwa niespełna godzinę, zaś ceny biletu kształtują się już od 145,55 PLN w jedną stronę, w podróży klasą ekonomiczną.   Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych