REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Łódź
 
Wypozyczalnia Samochodów Lotnisko Łódź Lublinek

Nasza Wypożyczalnia samochodów w Łodzi świadczy usługi najmu na terenie całego miasta Łodzi. Posiadamy 2 oddziały na terenie miasta w centrum oraz na lotnisku Lublinek Łódź

Nasza firma - wypozyczalnia samochodów osobowych w Łodzi posiada najnowszy tabor aut osobowych, kombi, vanów 7-9 osoboeych, samochodów suv oraz aut dostawczych w różnych konfiguracjach, klasie i wyposażeniu. Posiadamy około 50 samochodów a w połączeniu z naszymi partnerami łącznie około 400 aut na terenie całej Polski.


Wynajem Aut w Łodzi

Nasze samochody to komfortowe auta o róznym wyposażeniu. Dzięki sporej ofercie, którą stale powiększamy nasze podejście do klientów jest bardzo elastyczne. Udostępniamy auta w róznej kategorii cenowej od samochodów typowo miejskich po auta wygodne nadające się na dłuższe eskapady nie tylko po terenie miasta ale równiez po całym podkarpaciu.

Dogodne położenie naszych wypożyczalni jak wypożyczalnia samochodów na lotnisko w Lublinku pozwala wszystkim osobom, które przylatują do Łodzi dalej kontynuować podróż przy użyciu naszych samochodów.


Rosnąca pozycja Łodzi i walory turystyczne tego miasta to niezwykła zaleta, która przyciąga wielu turystów do naszego maista. Nasza wypożyczalnia samochodów, aut cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób przylatujących ale równiez lokalnych firm i osób znajdujących się w nagłej sytuacji.Parkingi w Łodzi


Wynajem Aut na lotnisku w Łodzi


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych