REZERWACJA BILETÓW




Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Air Berlin Warszawa Okęcie
 
Warszawa, Linie Lotnicze Air Berlin
Warszawa Chopina  Airport WAW
 
Międzynarodowy port lotniczy Chopina w Warszawie jest jednym z trzech lotnisk w Polsce, które obsługują taniego niemieckiego przewoźnika Air Berlin. Air Berlin to druga co do wielkości po Lufthansie - narodowym przewoźniku, linia lotnicza Niemiec. W klasyfikacji wszystkich europejskich linii lotniczych, ten wielokrotnie nagradzany w różnych kategoriach przewoźnik (m.in. najlepsza tania linia w Europie w roku 2010), plasuje się na wysokim szóstym miejscu, przewożąc rocznie ponad 33,5 mln. pasażerów. Jego flota to ok. 140 młodych rocznikowo i nowoczesnych samolotów (głównie Boeingi 737 – 800 i Airbusy A 320-200). Średnia wieku maszyn jaką deklaruje przewoźnik to 4,6 roku. Główna baza linii mieści się na berlińskim lotnisku Tegel. Oprócz tego Air Berlin posiada swoje porty węzłowe na lotniskach w: Dusseldorfie, Norymberdze i Palma de Mallorca na Balearach.

Siatka połączeń Air Berlin - w zależności od sezonu - obejmuje ponad 160 kierunków prowadzących do ok. 40 krajów świata (z wyjątkiem Ameryki Południowej i Antypodów). Choć Air Berlin zaliczany jest do kategorii linii niskokosztowych to nie do końca działa jak typowa tania linia. To co odróżnia Air Berlin od modelowych linii niskokosztowych to m.in. możliwość  wyboru przez pasażerów miejsca w samolocie z podziałem na klasy (w tym klasę biznes). Dodatkowo w cenie biletu podróżni otrzymują posiłki i napoje, a na szczególne traktowanie mogą liczyć dzieci do dwóch lat, którym przysługuje bezpłatny bagaż. Maluchom w czasie lotu oferowane są także zabawki i gadżety, a w czasie dłuższych przelotów (ponad 1,5 godz.) opiekunowie do swojej dyspozycji otrzymują - bezpłatnie - kołyski dla niemowląt. 
 
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Air Berlin
 
Lotnisko Warszawa Chopina
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
 
Jak wyżej wspomniano linia Air Berlin obecna jest w Polsce tylko na trzech lotniskach w: Gdańsku, Krakowie i Warszawie. I chociaż przewoźnik posiada bogatą sieć połączeń obejmującą prawie wszystkie kontynenty, nie są one niestety  dostępne w sposób bezpośredni z Polski. Stąd Air Berlin z naszych portów dowozi pasażerów do swojego lotniska bazowego (i największego węzłowego) w Berlinie Tegel, a stamtąd dopiero pasażerowie mogą skorzystać z pełnej oferty połączeń tego przewoźnika.
 
Tania linia lotnicza Air Berlin oferuje bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy jednynie do stolicy Niemiec:
 
Warszawa - Berlin Tegel - Warszawa
 
 
Dokonując na naszej stronie internetowej zakupu biletów lotniczych tanich linii Air Berlin dokonują Państwo dobrego wyboru. Szybko i sprawnie - zaraz po dokonaniu rezerwacji - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Air Berlin dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podany numer. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania.
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook




Sprzedaż Biletów Autokarowych