REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Iberia - Hiszpańskie Linie Lotnicze

 

Linie lotnicze Iberia.

 

Linie lotnicze Iberia to hiszpańskie, narodowe i rejsowe linie lotnicze z siedzibą w Madrycie. Główne bazy lotnicze tych linii znajdują się na lotniskach w Madrycie Brajas oraz w Barcelonie. Firma ta powstała w roku 1927 we współpracy z niemiecką linią narodową. Początkowo kursy samolotów tych linii transportowały przesyłki pocztowe, a dopiero w roku 1946 odbył się pierwszy rejs tych linii i to od razu międzykontynentalny i transatlantyki na trasie Madryt – Buenos Aires. Od tego momentu linie Iberia stały się pierwszym przewoźnikiem lotniczym, oferującym stałe, rejsowe połączenia Europy a z Ameryką Południową.

 

Od roku 1999 linie Iberia należą do międzynarodowego sojuszu lotniczego One Word, a w 2006 roku na lotnisku w stolicy Hiszpanii został oddany do użytku terminal pasażerskie obsługujący wyłącznie pasażerów przewoźników należących do tego porozumienia. W chwili obecnej linie lotnicze Iberia są największym przewoźnikiem powietrznym w Hiszpanii i jednym z większym w Europie. Bilety lotnicze na loty i przeloty liniami Iberia nabyć można przede wszystkim droga internetową. Ponadto linie te jako pionierskie zastosowały w swej działalności bilet elektroniczny. Ponadto przewoźnik ten przygotował dla pasażerów program lojalnościowy Iberia Plus, dzięki któremu pasażerowie za każdy przelot liniami uzyskują punkty, wymienne następnie na bezpłatne przeloty, noclegi, czy wynajem samochodów. Ponadto pasażerowie liniami Iberia podróżować mogą w jednej z trzech klas – ekonomicznej, biznesowej podstawowej, bądź biznesowej Plus. We wszystkich klasach pasażerowie uzyskują taki sam poziom obsługi oraz taką samą usługę wysokiej jakości, z tym, iż pasażerowie klasy biznesowej Plus mają do dyspozycji więcej dodatkowych usług i udogodnień, takich jak np. fotele rozkładane do pozycji łóżka oraz z indywidualnym ekranem z kanałami wizualnymi oraz dotykowymi.

 

 

Wszyscy pasażerowie zaś mogą na pokładzie samolotu skorzystać z kina, ze sprzętu audiowizualnego, czy też odtwarzacza muzycznego. Obecnie samoloty linii lotniczych Iberia wylatują jedynie z polskiego portu lotniczego zlokalizowanego na Okęciu w Warszawie. Ponadto siatka połączeń tych linii jest bardzo bogata, dzięki czemu bilety lotnicze można zakupić do wielu zakątków świata.

 

 

Rezerwacja Bilety Iberia:
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 

Przykładowe miejsca docelowe, do których transportują pasażerów samoloty linii Iberia to: Praga, Berlin, Monachium, Frankfurt, Wiedeń, Moskwa, Oslo, Sztokholm, Bruksela, Amsterdam, Kopenhaga, Londyn, Glasgow, Manchester, Dublin, Genewa, Paryż, Lyon, Marsylia, Budapeszt, Bukareszt, Rzym, Bolonia Mediolan w Europie; Tokio, Singapur oraz Bangkok w Azji; Kair, Agadir, Casablanca, Lagos, Dakar, Johannesburg w Afryce, Montreal, Toronto, Atlanta, Chicago, Los Angeles, Denver, San Francisco, Miami, Seatle w Ameryce Północnej, a także Buenos Aires, Brasilia, Sao Paulo, Bogota, Cali, Quito, Caracas w Ameryce Południowej.     

 

 

 

 

 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych