REZERWACJA BILETÓW


Linie Lotnicze
Tanie Linie Lotnicze Ryanair
Tanie Linie Lotnicze Wizzair
Tanie Linie Lotnicze EasyJet
Tanie Linie Lotnicze Norwegian
Tanie Linie Lotnicze Germanwings
Tanie Linie Lotnicze AerLingus
LOT - Polskie Linie Lotnicze
AeroSvit - Ukraińskie Linie Lonicze
Lufthansa - Niemieckie Linie Lotnicze
KLM - Holenderskie Linie Lotnicze
Austrian - Austriackie Linie Lotnicze
Iberia - Hiszpańskie Linie Lotnicze
SAS - Skandynawskie Linie Lotnicze
OLT EXPRESS
Tanie Linie Lotnicze Air Berlin
British Airways
Czech Airlines - Czeskie Linie Lotnicze
Air France - Francuskie Linie Lotnicze
Turkish Airlines - Tureckie Linie Lotnicze
Finnair - Fińskie Linie Lotnicze
Aeroflot - Rosyjskie Linie Lotnicze
Croatia Airlines - Chorwackie Linie Lotnicze
Tanie Linie Lotnicze Eurolot
SWISS - Szwajcarskie Linie Lotnicze
Tanie Linie Lotnicze Condor
Tanie Linie Lotnicze Flybe
EL AL - Izraelskie Linie Lotnicze
Linie lotnicze Emirates
Linie lotnicze Qatar Airways
Tanie Hiszpańskie Linie Lotnicze Vueling
Alitalia - Włoskie Linie Lotnicze
Linie Lotnicze Etihad Airways
Adria Airways - Słoweńskie Linie Lotnicze
Carpatair - Rumuńskie Linie Lotnicze
Brussels Airlines - Belgijskie Linie Lotnicze
Flybe Nordic - Fińskie Tanie Linie Lotnicze
WOW air - Islandzkie Tanie Linie Lotnicze
Tyrolean Airways - Austriackie Linie Lotnicze
Sun D'Or International Airlines
Qantas-Australijskie Linie Lotnicze
Darwin Airline
airBaltic
Transavia France - Tanie Linie Lotnicze
Sprint Air
Eurowings
Mistral-air


Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Austrian - Austriackie Linie Lotnicze

 

Linie lotnicze Austrian.

 

Austrian Airlines to austriackie linie lotnicze, należące do większej grupy kapitałowej zrzeszającej dużych przewoźników krajowych. Portem głównym, stanowiącym również miejsce przesiadkowe jest lotnisko w Wiedniu. Przewoźnik ten bilety lotnicze na swoje połączenia oferuje od roku 1958. Od 2000 roku zaś stał się on członkiem największego sojuszu lotniczego Star Aliance, a w 2007 roku nawiązał także współpracę z rosyjską linią lotniczą AiRUnion. Oprócz połączeń krajowych, linie Austrian oferują także bilety lotnicze na połączenia europejskie, a także międzykontynentalne.

 

Bilety lotnicze na wszystkie trasy nabyć można za pośrednictwem strony internetowej, gdzie skorzystać można także z opcji wydrukowania karty pokładowej i odprawy on-line. Na pokładzie linie te oferują dwie klasy podróżowania – ekonomiczną i biznesową. Cechą charakterystyczną tych linii jest zatrudnianie na wszystkich trasach dalekodystansowych profesjonalnych kucharzy, zapewniających pasażerom różne specjały zarówno austriackie, jak i  kuchnie innych krajów. Idea ta jest aż tak bardzo rozpopularyzowana, iż pasażerowie w przeprowadzonej ankiecie uznali catering serwowany na pokładach samolotów linii Austrian Airlines, szczególnie w klasie biznes, za najlepszy catering podniebny na świecie.

 

Flota tych linii nie jest bardzo liczna, jednak zalicza się ją do najnowocześniejszych na świecie, ze średnim wiekiem samolotów wynoszącym około 6 lat. Linie te nawiązały szereg  różnych współpracy, dzięki którym oferują wiele połączeń, łączących miejscowości na całym świecie.

 

 

Rezerwacja Bilety Austrian Airlines:
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 

 

Z Polski samoloty linii Austrian Airlines wylatują z portów lotniczych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku do Wiednia, Frankfurtu nad Menem oraz Monachium.

 

Większość pozostałych tras dostępna jest dla pasażerów z Polski, ale z przesiadką w wymienionych wyżej miejscach pośrednich, głównie w Wiedniu.

 

Przykładowo realizowane trasy z Warszawy odbywają się następująco: Warszawa – Wiedeń – Helsinki, Warszawa – Wiedeń – Astana, Warszawa – Wiedeń – Londyn i wiele innych połączeń.

Bilety lotnicze linii Austrian Airlines nabyć można do następujących, przykładowych destylacji: Lwowa, Kijowa, Moskwy, Mińska, Wilna, Rygi, Petersburga, Sztokholmu, Goteborgu, Oslo, Kopenhagi, Nottingham, Belfastu, Dublina, Brukseli, Amsterdamu, Kolonii, Luksemburgu, Salzburga, Zurychu, Genewy, Paryża, Madrytu, Alicante, Lizbony, Mediolanu, Rzymu, Neapolu, Catani, Bolonii, Lublany, Dubrownika, Tirany, Belgradu, Sofii, Bukaresztu, Aten w Europie;

 

Jekaterunburgu, Astany, Baku, Tbilisi, Teheranu, Damaszku, Ammanu, Tel Awiwu, Dubaju, Delhi, Mali, Bangkoku, Kuala Lumpur, Singapuru, Kantonu, Szanghaju, Osaki, Hiroszimy, Tokio, Sapporo w Azji; Kairu, Hurghady, Trypolisu w Afryce,

 

na Teneryfę, Las Palmas, Maderę, oraz do Orlando, Nowego Orleanu, Houston, Waszyngtonu, Nowego Jorku, Chicago, Portland, Denver, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, Seatle, Toronto, Ottawy, Winnipeg, Edmonton i Calgary w Ameryce Północnej

 


 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych