REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Lotniska we Włoszech
 
Lotniska we Włoszech
 
Włochy to państwo na Półwyspie Apenińskim otoczone morzami: Adriatyckim, Jońskim, Liguryjskim i Tyrreńskim. Większość powierzchni tego kraju stanowią góry. Jako trzecia gospodarka Europy, Włochy należą do grupy G8 – najbardziej uprzemysłowionych państw świata. Przeciętnemu turyście kraj ten kojarzy się z bogatą historią, zabytkami i architekturą, dobrą kuchnią, tradycjami, morzem i słońcem.
 
Choć jest to kraj wysoce uprzemysłowiony (znane włoskie marki produktów mówią same za siebie), istotną rolę we włoskiej gospodarce odgrywa turystyka. Stanowi ona aż 12% krajowego PKB. Walory geograficzne tego kraju w połączeniu z historią i bogactwem kulturowym sprawiają, że kraj ten każdego roku odwiedza ok. 50 mln. turystów (piąty kraj na świecie pod względem odwiedzających go turystów). Na przyjezdnych czeka 33 tys., o różnym standardzie i na każdą kieszeń,  hoteli, apartamentów, prywatnych kwater i campingów.
 
Do zwiedzania tego kraju zachęca również doskonała sieć i jakość dróg i autostrad. Jednakże najwygodniej dotrzeć tam drogą powietrzną. Oprócz państwowych przewoźników skorzystać można z usług tanich linii, które docierają do większości włoskich lotnisk, a jest ich – mniejszych lub większych – ponad sto! Narodowym przewoźnikiem powietrznym tego kraju są linie Alitalia z bazą na rzymskim lotnisku Fiumicino, a do najważniejszych portów lotniczych z punktu widzenia biznesowo-turystycznego należą:
 
 
Rezerwacja Bilety Lotnicze z i do Włoch:
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
- Ancona Falconara - im. Raffaello Sanzio
- Bari - Palese Karol Wojtyla International Airport
- Bolonia - G. Marconi Airport
- Brindisi Airport
- Cagliari Elmas Airport
- Catania-Fontanarossa "Vicenzo Bellini"
- Elba - Marina Di Campo Airport
- Florencja - Amerigo Vespucci
- Foggia - Gino Lisa Airport 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych