REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Warszawa Modlin
 
Warszawa, Linie Lotnicze Ryanair
Lotnisko Modlin Airport
 
16 lipca 2012 roku tanie linie lotnicze Ryanair rozpoczęły przeloty z lotniska Warszawa - Modlin do: Wielkiej Brytanii, Włoch, Irlandii, Belgii, Norwegii, Szwecji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Portugalii i na Węgry. Irlandzka linia rozpoczęła także z Modlina obsługę połaczeń krajowych do: Gdańska i Wrocławia. Niemal roczna przerwa remontowa wymusiła przeprowadzkę Ryanaira na lotnisko Chopina, po której przewoźnik wrócił ponownie do Modlina i obecnie oferuje tanie loty na trasach:
 
 
Połączenia zawieszone:
   
 
 
Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezwacja Telefonicznie i On line:
 
32 728 30 44
 
 
 
Oddany do użytku w roku 2012 międzynarodowy port lotniczy Warszawa Modlin, położony jest ok. 35 km na północ od centrum Warszawy w Modlinie, części Nowego Dworu Mazowieckiego. Lotnisko posiada dwukondygnacyjny terminal pasażerski, dwie drogi kołowania i w pelni wyposażony pas startowy o długości 2,5 km. Lotnisko od początku przeznaczono do obsługi tanch linii lotniczych i przewoźników czarterowych. Gościło na nim dwóch europejskich niskokosztowych potentatów - Ryanair i WizzAir ale ten ostatni przewoźnik po dziewięciomiesięcznej przerwie spowodowanej pracami remontowymi zadeklarował, że do Modlina nie zamierza wracać i pozostaje na stołecznym lotnisku im. Chopina, z zachowaniem jednak "modlińskich" cen biletów.
 
 
Po kłopotach związanych z remontem pasa startowego lotnisko w Modlinie ponownie otwarto dla ruchu lotniczego. W dniu 30 września 2013 r. powróciła do Modlina tania linia lotnicza Ryanair, która planuje w najbliższej przyszłości założyć na nim swoją czwartą (po Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku) krajową bazę i zwiększyć liczbę połączeń.  
 
 
 
 
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z warszawy modlina do anglii, ryznzir z warszawy modlina do irlandii, ryanair z warszawy modlina do włoch, ryanair z warszawy modlina do hiszpanii, ryanair z warszawy modlina do norwegii, ryanair z warszawy modlina do danii, ryanair z warszawy modlina do grecji, ryanair z warszawy modlina do szwecji, ryanair z warszawy modlina do belgii.
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych