REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Germanwings Wrocław Strachowice
Linie Lotnicze Germanwings
Wrocław - Strachowice Airport
 
Germanwings – to niemieckie tanie linie lotnicze, należące od stycznia 2009 do grupy Lufthansa. Główną bazą przewoźnika jest lotnisko Kolonia/Bonn. W Kolonii mieści się także siedziba linii. Lotniskiem węzłowym jest port lotniczy w Stuttgarcie, a bazami przewoźnika są lotniska w: Berlinie - Tegel, Dortmundzie, Hamburgu i Hanowerze/Langenhagen. Od roku 2013, w ramach współpracy z Lufthansą tania linia Germanwings rozpoczęła przejmowanie części jej połączeń. Umowa dotyczy lotów na trasach wewnątrz Niemiec i tras Europejskich z wyłączeniem lotów do i z portów we: Frankfurcie nad Menem i Monachium. Dzięki temu porozumieniu już niedługo zobaczymy samoloty z logo Germanwings na polskim niebie. Do tej pory udział Germanwings w przewozach do i z Polski był niejako symboliczny. Linia obecna jest w sezonie na lotnisku w Krakowie, a parę lat temu operowała także z lotniska w Katowicach. Teraz będzie gościć na stałe na dwu wymienionych (w Katowicach od 30 marca 2014 r.), a także na lotnisku w Warszawie Chopina (od 30 marca 2014 r.), Poznaniu (2 kwietnia 2014 r.) i od 2 czerwca 2014 r. we Wrocławiu. Samoloty Germanwinsga (flotę Germanwings tworzą samoloty typu Airbus A-319) zastąpią maszyny Lufthansa CityLine i Lufthansa Regional. Z wymienionych miast linia będzie utrzymywać bezpośrednie połączenia do: Stuttgartu, Kolonii/Bonn czy Dusseldorfu.
 
 
Germanwings - Sprzedaż i Rezerwacja Biletów
 
Wrocław Strachowice
 
Infolinia: 32 728 30 44
 
 
 
Od 2 czerwca 2014 r. z wrocławskiego lotniska Strachowice tanie linie lotnicze Germanwings rozpoczną obsługę połączenia:
Wrocław – Dusseldorf - Wrocław
 
Zastąpią dotychczasowego wykonawcę - spółkę Lufthansa Regional. Dla linii Germanwings loty z Wrocławia będzie wykonywać tania linia lotnicza - Eurowings.
 
 
Dokonując, na naszej stronie internetowej, zakupu biletów lotniczych tanich linii Germanwings dokonują Państwo dobrego wyboru. Zaraz po dokonaniu rezerwacji - szybko i sprawnie - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Germanwings dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podanym numerem. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania, informując o akcjach promocyjnych i aktualnych połączeniach.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych