REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Gdańsk
 
Linie Lotnicze Eurolot
Tanie Loty z i do Gdańska
 
Tania linia lotnicza Eurolot jest przewoźnikiem świadczącym niskokosztowe usługi przewozowe między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce i wybranymi portami lotniczymi za granicą. Do niedawna linia utożsamiana była niemal wyłącznie z trasami krajowymi. Obecnie loty międzynarodowe są w Eurolocie standardem, a od niedawna - w jego siatce połączeń - zaczynają nawet dominować. Stało się tak od chwili zakończenia współpracy z PLL LOT (od 1 listopada 2013 r.), dla którego tania linia obsługiwała trasy krajowe.
 
Co istotne, dla rozwoju Eurolotu pośredni wpływ miała także trudna sytuacja narodowego przewoźnika w jakiej znalazł się on po objęciu unijnymi regulacjami. Mocą wspomnianych regulacji, po otrzymaniu środków w ramach pomocy finansowej - by nie zaszkodzić konkurencji - PLL LOT został zmuszony do zwolnienia części miejsca na lotniczym rynku, stąd przewoźnik zrezygnował z obsługi połączeń międzynarodowych świadczonych z krajowych portów regionalnych. Dotyczyło to również lotniska w Gdańsku. Lukę w pozostawionych połączeniach szybko wypełniła konkurencja: niemiecka Lufthansa i właśnie pozostawiony Eurolot.
 
 
 
 Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
W krótkim czasie gdańskie lotnisko stało się na tyle istotnym dla taniej linii lotniczej Eurolot, że przewoźnik zdecydował się na nim utworzyć swoją bazę. Obecnie z lotniska w Rębiechowie Eurolot obsługuje najwięcej swoich tras. Połączenia te stają się już znaczącą alternatywą dla innych form komunikacji krajowej, a Eurolot wyrasta na poważnego partnera w rozwoju trójmiejskiej aglomeracji i całego Pomorza. Nowa siatka połączeń oferowana z Gdańskiego lotniska, z uwzględnieniem tras zagranicznych, świadczy o jego dobrej kondycji i o tym, że najgorsze czasy przewoźnik ma już za sobą.
 
Linia dysponuje nowoczesnymi samolotami typu Bombardier Q400, na pokładach których podróżni mają do dyspozycji tablety czy urozmaicone posiłki. Wszystkie trasy Eurolotu objęte są zniżkami dla dzieci (2-15 lat/33% zniżki) i niemowląt (do lat 2/90% zniżki). W cenę biletów wliczony jest również bagaż główny (rejestrowany) do 23 kg.
 
 
Z lotniska Gdańsk - Rębiechowo tania linia lotnicza Eurolot obsługuje loty na trasach:
 
Gdańsk - Amsterdam - Gdańsk (poniedziałki, środy, piątki)
Gdańsk - Bruksela - Gdańsk (poniedziałki, środy, piątki, niedziele)
Gdańsk - Dubrownik - Gdańsk (sezonowo od 14 czerwca 2014 r. - soboty)
Gdańsk - Helsinki - Gdańsk (poniedziałki, środy, czwartki, niedziele)
Gdańsk - Hamburg - Gdańsk (wtorki, czwartki, soboty)
Gdańsk - Mediolan - Gdańsk (piątki, niedziele)
Gdańsk - Poprad - Gdańsk (sezonowo)
Gdańsk - Split - Gdańsk (sezonowo od 14 czerwca 2014 r. - niedziele)
Gdańsk - Zadar - Gdańsk (sezonowo od 14 czerwca 2014 r. - soboty)
Gdańsk - Zurych - Gdańsk (wtorki, czwartki, piątki, niedziele)
 
Gdańsk - Kraków - Gdańsk (codziennie oprócz sobót)
Gdańsk - Lublin - Gdańsk (piątki, niedziele)
Gdańsk - Wrocław - Gdańsk (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki)


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych