REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Szczecin Goleniów
 
Szczecin, Linie Lotnicze Ryanair
Szczecin Goleniów  Airport SZZ
 

Międzynarodowy port Lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ "Solidarność" położony jest ok. 33 km na północny - wschód od centrum Szczecina na terenie wsi Glewice nieopodal Goleniowa. Lotnisko obsługuje Szczecin i caly północno - zachodni region kraju. Nawet jak na polskie warunki jest to niewielki port lotniczy, zajmujący 10 miejsce wśród polskich lotnisk, pod względem natężenia ruchu pasażerskiego. Rocznie obsługuje 355 tys. podróżnych. Lotnisko pozostaje w "cieniu" niedalekich, prężnie działających lotnisk w Berlinie.

Rozwój lotniska nastapił tak naprawdę w pierwszej dekadzie XXI, wraz z ekspansją tanich linii lotniczych. Oddano wówczas do użytku nowy terminal (2001 r.), wieżę kontroli lotów (2005) i przystąpiono do jego gruntownej modernizacji.

 

Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Szczecin Goleniów
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 

Lotnisko Szczecin goleniów obsługuje głównie tanie linie, które w Szczecinie reprezentowane są przez Ryanaira, WizzAira (od 15 marca 2013 do Stavanger i od 16 marca 2013 do Oslo Torp) i Norwegiana (Oslo - Gardermoen). Oprócz nich z lotniska realizuje przeloty do Warszawy, narodowy przewoźnik LOT. W sezonie lotnisko obsługuje loty przewoźników czarterowych na kierunkach wakacyjnych do: Egiptu (Hurghada i Sharm el Sheik), Tunezji (Enfidha), Turcji (Antalya) i Grecji (Chania).

 

Najwięcej kierunków z lotniska Szcecin - Goleniów obsługuje największa tania linia działajaca na terenie Europy - irlandzki przewoźnik Ryanair. Lata on do pięciu miast: Bristolu, Liverpoolu, Londynu, Edynburga i Dublina. Ryanair oferuje atrakcyjne ceny biletów na bezpośrednie przeloty na kierunkach eurpoejskich.

 

Wszystkich podróżnych zainteresowanych lotami innymi niż tylko te, które w swej ofercie ma lotnisko w Szczecinie zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych z Berlina. Berlin oddalony od Szczecina zaledwie 140 km daje znacznie więcej możliwości wyboru tras lotniczych i tanich lotów. Ze Szczecina do Berlina jak i z powrotem kursuje dziennie kilkadziesiąt różnych firm przewozowych. Przewozy Szczecin Berlin są na tyle popularne, że busy te zawożą swych klientów pod samo lotnisko Berlin Tegel lub Berlin Schonefeld.  Także lądując w Berlinie przewozy Berlin Szczecin są bez problemu dla każdego dostępne, zarówno busy jak i autobusy. Zapraszamy więc do rezerwacji tanich przelotów  Ryanair ze Szczecina lub z Berlina.

 
Linia lotnicza Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze ze Szczecina i do Szczecina na następujących trasach:
 
Szczecin - Dublin - Szczecin
Szczecin - Liverpool - Szczecin
Szczecin - Londyn Stansted - Szczecin
Szczecin - Oslo Rygge/Moss - Szczecin
 
Szczecin - Bristol - Szczecin (połączenie zawieszone)
Szczecin - Edynburg - Szczecin (połączenie zawieszone)
 
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair ze szczecina do anglii, ryanair ze szczecina do norwegii, lotnisko szczecin, ryanair szczecin.
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych