REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Kraków Balice
 
Kraków, Linie Lotnicze Ryanair
Kraków Balice  Airport KRK
 
 
Kraków - niewątpliwie jedno z najpiękniejszych, magicznych miast w Polsce, miasto uwielbiane przez turystów z Polski i z całej Europy. Turyści z Anglii, Niemiec, Holandii, Francji czy innych krajów zakochani w Krakowskim Rynku, zabytkach, niepowtarzalnych kawiarenkach i klubach powracają tu systematycznie by spędzić w Krakowie kolejne niezapomniane chwile.
 
Z lotniska w Krakowie operuje największa obecnie europejska tania linia – Ryanair. Powoli, przewoźnik ten zaczyna stawać się na krakowskim lotnisku monopolistą. Ostra konkurencja sprawiła, że zaczyna on wypierać rywali, m. in. największego z nich – easyJeta. 12 grudnia 2012 przedstawiciele tego niskokosztowego irlandzkiego przewoźnika ogłosili otwarcie nowej bazy, właśnie na lotnisku w Krakowie. Będzie to 53 baza europejska Ryanaira i jego druga (po Wrocławiu) baza w Polsce.
 
Otwarcie zapowiedziano na kwiecień 2013. Wraz z jej uruchomieniem przewoźnik zapowiedział otwarcie nowych europejskich kierunków, m. in. do: Dortmundu, Goteborga, Manchesteru i Kos. Na niektórych obsługiwanych trasach zapowiedziano zwiększenie intensywności do 3 lotów tygodniowo i, co ucieszy pasażerów a uczci otwarcie nowej bazy, promocyjną sprzedaż biletów, z taryfami już od… 3 zł! Łącznie przewoźnik zapowiedział z Krakowa obsługę ponad trzydziestu kierunków.
 
 
 
Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Kraków Balice
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
Linia lotnicza Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze z Krakowa i do Krakowa na następujących trasach:
 
Kraków - Belfast - Krakow (od 30 października 2016 r.)
Kraków - Bournemouth - Krakow (od 31 października 2016 r.)
Kraków - Ejlat - Kraków
Kraków - Kos - Krakow
Kraków - Malta - Krakow
 
 
Przeloty Krajowe Ryanair z Lotniska KRAKÓW BALICE:
 
 
 
Kraków - Cork - Krakow (połączenie zawieszone)
Kraków - Goteborg - Krakow (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
Kraków - Billund - Krakow (zawieszone od 5 listopada 2013 r.)
 
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii,  przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z krakowa do anglii, z krakowa do izraela, kraków londyn.
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych