REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Lublin - Świdnik
 
Lublin, Linie Lotnicze Ryanair
Lublin Świdnik Airport LUZ
 

Międzynarodowy port lotniczy Lublin – Świdnik położony jest ok. 10 km na wschód od Lublina, na terenach miejscowości Świdnik, obok przyfabrycznego lotniska trawiastego należącego do tamtejszej wytwórni śmigłowców. Lotnisko obsługuje Lublin i cały jego region. Oddano je do użytku w roku 2012. Oficjalna inauguracja nastąpiła w dniu 17 grudnia 2012 r. Wówczas na lotnisku wylądowały pierwsze (z oficjelami na pokładzie) samoloty. Jednakże najważniejszym wydarzeniem w dniu inauguracji nowego portu było przyjęcie pierwszego rejsowego samolotu. Był nim należący do tanich linii Ryanair Boeing 737 – 800 lecący z londyńskiego lotniska Stansted. Tym samym zapoczątkowano na tej trasie pierwsze regularne połączenie.

Kolejnymi kierunkami Ryanaira stały się: Dublin i od 1 kwietnia 2013 r. Liverpool. Obok irlandzkiej taniej linii na lotnisku w Lublinie pojawił się także drugi niskokosztowy przewoźnik – WizzAir, który otworzył połączenia do: Londynu – Luton i Oslo – Sandefjord Torp.

 

Tanie Bilety ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Lublin Świdnik
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 

Oprócz regularnych połączeń lubelskie lotnisko wiosną 2013 roku rozpoczęło obsługę lotów czarterowych, m.in. do Egiptu.


Linia lotnicza Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze z Lublina i do Lublina na następujących trasach:

Lublin – Londyn Stansted – Lublin
Lublin – Dublin - Lublin (kontynuacja od 25 października 2015 r.)

Lublin – Liverpool - Lublin (zawieszone)

 

Linie lotnicze Ryanair poinformowały o wprowadzeniu zmian w zimowym rozkładzie lotów z Portu Lotniczego Lublin. Przewoźnik zawiesza tanie przeloty na trasie Lublin – Liverpool. Wprowadza jednocześnie w okresie świątecznym dodatkowe rejsy do Londynu. Zmiany dotykają wszystkie krajowe porty lotnicze, z których operuje Ryanair i większość lotnisk w Europie. Irlandzki przewoźnik bowiem w okresie zimowym uziemia w całej Europie 80 swoich maszyn stąd ograniczenia lotów w Lublinie nie są żadnym wyjątkiem.

 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z lublina do anglii, ryanair z lublina do irlandii.
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych