REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Kraków Poznań

 

Eurolot

Przeloty z Krakowa do Poznania.

Wzrost zainteresowania transportem lotniczym w Polsce wpłynęło bezpośrednio na poszerzenie oferty lotów i przelotów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Zostało to osiągnięte poprzez powstanie nowych firm transportowych z całkiem nową ofertą, jak również poprzez poszerzenie oferty przewoźników, już działających na rynku. Dużą zasługę w tym zakresie mają tanie linie lotnicze, które obniżyły ceny biletów lotniczych, przez co wywołały wzrost konkurencji na rynku, a także które systematycznie dopasowują swoją ofertę transportową do potrzeb i sugestii płynących ze strony rynku. Jedną z takich tanich linii jest firma Eurolot, utworzona w 1996 roku, z siedzibą w Warszawie.

Główną misją działania tego przewoźnika jest świadczenie wysokiej jakości usług, oferując przede wszystkim siatkę regionalnych połączeń krajowych, uzupełnionych o połączenia międzynarodowe. Za zrekonstruowanie krajowych połączeń lotniczych, te tanie linie zdobyły w 1999 roku nagrodę najlepszego debiutu w biznesie za rok poprzedni. Do obsługi oferowanych połączeń linie Eurolot wykorzystują obecnie zmodernizowaną już flotę samolotów marek ATR, Embraer. W planach firmy jest dalsza modernizacja i wymiana posiadanych maszyn, na nowsze i bardziej nowoczesne. Odpowiednia flota dodatkowo uzupełniona jest o profesjonalny i wysoko wykwalifikowany personel, służący radą i pomocą pasażerom w każdej sytuacji.  Od 1997 roku tanie linie Eurolot oferują połączenia krajowe pomiędzy największymi portami krajowymi, a także pomiędzy kilkudziesięcioma portami europejskimi. W dalszych planach siatka ta ma być nadal systematycznie uzupełniana i aktualizowana.

 

Połączenie Eurolot z Krakowa do Poznania zostało zawieszone!!!

Jednym z połączeń lotniczych tego przewoźnika jest trasa Poznań – Kraków. Kraków to jedno z większych i najpopularniejszych miast polskich. Usytuowane jest ono na południu kraju, nad rzeką Wisłą i stanowi przede wszystkim ważny ośrodek turystyczny. Dla przyjeżdżających w mieście udostępniona jest pełna infrastruktura, zapewniająca obsługę w każdej niezbędnej sferze, a także mnóstwo atrakcji uprzyjemniających pobyt.

 

Poznań to z kolei duży ośrodek gospodarczy usytuowany w północno zachodniej części kraju. Dzięki licznym inwestycjom i przedsięwzięciom miasto leży w jednym z najlepiej rozwiniętych regionów Polski. Dla zapewnienia sprawnej obsługi transportowej regionu, w mieście uruchomiony został międzynarodowy port lotniczy. Jednym z kierunków realizowanych stamtąd przez tanie linie Eurolot jest właśnie Kraków. Połączenie na tej trasie realizowane jest dwukrotnie we wszystkie powszednie dni tygodnia, w godzinach rannych i popołudniowych, a dodatkowo jeden raz w niedziele wieczór. Przelot na tej trasie trwa niewiele ponad godzinę, zaś cena uzależniona jest od wybranej taryfy, spośród taryf: flex, eurolot i basic.                 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych