REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Gdańsk Kraków
 
Bilety Eurolot
Tanie Przeloty z Gdańska do Krakowa
 
 
Tanie loty Eurolot na trasie Gdańsk – Kraków odbywają się codziennie oprócz sobót. W dni powszednie realizowane są na tej trasie dwa loty dziennie, w niedziele jeden. Przelot na oddalone od Gdańska o 487 km podkrakowskie lotnisko Balice trwa ok. 1,5 godz. Wyloty z Gdańska odbywaja sie w godzinach: 8:20 i 18:30 (poniedziałki i środy); 06:40 i 20:10 (wtorki); 06:40 i 18:30 (czwartki); 06:40 i 21:35 (piątki) i o 14:10 (niedziele). Ceny biletów - w zależności rodzaju od taryfy i terminu wylotu - zaczynają się od 195 zł za osobę. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i bagaż rejestrowany do 15 kg a także przekąski i napoje na pokładzie. Dzieci do 2 lat są objęte 90% zniżką. Trasę obsługuja samoloty typu: DH4.


 
Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:

  Telefonicznie: 32 728 30 44

  7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 
Międzynarodowe lotnisko Kraków – Balice położone jest ok. 11 km od centrum miasta. Jest to drugie lotnisko w kraju po warszawskim lotnisku Chopina, obsługującym rocznie 3,5 mln pasażerów. Posiada dwa terminale: krajowy i międzynarodowy. Jest bardzo dobrze skomunikowane. Leży w sąsiedztwie autostrady A4 przy zachodnim odcinku obwodnicy. Lotnisko posiada połączenie kolejowe i autobusowe (linie: 208 i 292). Na miejscu można wypożyczyć samochód lub skorzystać z taksówek.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk – Kraków Balice jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych