REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Germanwings Warszawa Okęcie
 
Warszawa, Linie Lotnicze Germanwings
Warszawa Okęcie Airport
 
 
 
Germanwings – to założone w roku 1997 niemieckie tanie linie lotnicze, które od stycznia 2009 należą do grupy Lufthansy. Główną bazą linii jest lotnisko Kolonia/Bonn, lotniskiem węzłowym jest port lotniczy w Stuttgarcie, a bazy przewoźnika mieszczą się na lotniskach w: Berlinie - Tegel, Dortmundzie, Hamburgu i Hanowerze/Langenhagen. Flotę Germanwingsa tworzą samoloty jednego typu – Airbusy A 319. Ujednolicona flota pozwala linii obniżyć koszty jej utrzymania.
Choć tania linia lotnicza Germanwings nie należy do lotniczych potęg to już niedługo jej pozycja na rynku przewozów lotniczych może ulec wzmocnieniu. Spółka otrzymała od Lufthansy ponad trzydzieści maszyn i prawo do obsługi jej połączeń wewnętrznych i połączeń europejskich z wyjątkiem lotów do/z lotnisk we Frankfurcie nad Menem i Monachium. Dzięki temu posunięciu Germanwings w krótkim czasie ma szansę podwojenia liczby przewożonych pasażerów. Zawita także na polskie lotniska. Do tej pory obecny w porcie lotniczym w Krakowie i epizodycznie w Katowicach, niemiecki przewoźnik już od marca 2014 r. rozpocznie obsługę tras z lotnisk: w Warszawie - Chopina (od 30 marca 2014 r.), ponownie z Katowic – Pyrzowic (od 30 marca), z Poznania – Ławicy (od 2 kwietnia) i Wrocławia – Strachowic (od 2 czerwca 2014 r.). Samoloty Germanwinga zastąpią maszyny Lufthansy CityLine i Lufthansy Regional.
 
 
Germanwings - Sprzedaż i Rezerwacja Biletów
 
Warszawa Chopina
 
Infolinia: 32 728 30 44
 
 
 
Z lotniska Warszawa Chopina - od 30 marca 2014 r. - tanie linie lotnicze Germanwings rozpoczną obsługę połączeń:
 
Warszawa – Dusseldorf - Warszawa
Warszawa – Kolonia/Bonn - Warszawa
 
Przejmą je od spółki Lufthansa Regional. Co istotne dla linii Germanwings loty na tej trasie będzie wykonywać inna tania linia lotnicza - Eurowings.
 
 
Dokonując, na naszej stronie internetowej, zakupu biletów lotniczych tanich linii Germanwings dokonują Państwo dobrego wyboru. Zaraz po dokonaniu rezerwacji - szybko i sprawnie - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Germanwings dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podanym numerem. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania, informując o akcjach promocyjnych i aktualnych połączeniach.
 
 

Samolot Germanwings

 

Warszawa Okęcie Okęcie


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych