REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe PLL LOT Warszawa Kraków

 

Polskie Linie Lotnicze LOT

Przeloty z Warszawy do Krakowa.

 

Polskie Linie Lotnicze LOT to największy, najstarszy i najbardziej popularny przewoźnik lotniczy w Polsce, funkcjonujący na rynku nieprzerwanie od 1929 roku. Od samego początku firma systematycznie rozwijała się, uruchamiając kolejne połączenia krajowe, międzynarodowe, a nawet transkontynentalne. Już w pierwszym roku funkcjonowania przewoźnik uruchomił połączenia z Warszawy do Bydgoszczy i Katowic. Dziesięć lat później uruchomił z kolei pierwsze połączenie międzynarodowe z Warszawy do Bukaresztu. Aktualnie siatka połączeń linii PLL LOT obejmuje ponad pięćdziesiąt różnych tras, poprowadzonych do miast Polski, Europy, Ameryki, Kanady i Azji. Wraz z rozwojem siatki połączeń, linie PLL LOT modernizowały i wymieniały systematycznie posiadaną flotę samolotów, dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo, komfort i wygodę podróżowania dla pasażerów. Także z myślą o swoich klientach, przewoźnik ten stworzyć specjalny program lojalnościowy Miles & More, umożliwiający pasażerom zdobywanie punktów za każdy przelot, a następnie ich wymianę na nagrody, bądź darmowe lub obniżone bilety kolejne. Przez te wszystkie lata działania firma ta zdobyła bogate doświadczenie, co przełożyło się na zaufanie pasażerów i duże zainteresowanie ofertą przewoźnika.

 

Jednym z połączeń krajowych oferowanych przez te linie to trasa Warszawa – Kraków. Warszawa to stolica kraju i największy ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy kraju. w mieście tym usytuowane są wszystkie najważniejsze instytucje administracyjne kraju, dzięki czemu jest miasto to jest chyba najbardziej pożądanym miejscem do odwiedzenia. Podróżują tam zarówno politycy, realizujący powierzoną funkcję w kraju; biznesmeni, realizujący tam swoje interesy i spotkania biznesowe z krajowymi i zagranicznymi partnerami; jak również turyści, którzy chętnie chcą zobaczyć to wszystko, poprzeplatane pięknymi zabytkami i innymi interesującymi miejscami.

 

Kraków to również duże miasto polskie, usytuowane na południu kraju, nad rzeką Wisłą. Jest ono stolicą województwa małopolskiego i jest jednym z najchętniej wybieranych turystycznie miast polskich. W Krakowie zlokalizowane są liczne zabytki, wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego. Te wszystkie atrakcje przyciągają turystów krajowych i zagranicznych. W mieście funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, drugi pod względem ilości obsługiwanych pasażerów w kraju, który jest idealnym rozwiązaniem do realizacji szybkiej, wygodnej i bezpiecznej podróży. Trasa Warszawa – Kraków PLL LOT jest jednym z najpopularniejszych połączeń krajowych tego przewoźnika. Oferowana jest ona pięć razy w ciągu dnia, w niedziele, sześć razy w poniedziałki, oraz siedem razy od wtorku do soboty, o wszystkich porach dnia.      Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych