REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Bydgoszcz Warszawa
 
Bilety Eurolot
Tanie przeloty z Bydgoszczy do Warszawy
 
Trasa  Bydgoszcz – Warszawa jest kontynuacją zawieszonego (31 listopada ub.r.) połączenia taniej linii lotniczej Eurolot. W porcie lotniczym w Bydgoszczy już od 14 kwietnia 2014 r. ponownie zagoszczą samoloty z logo Eurolot. Rejsy Eurolot-u na tej trasie będą odbywać się codziennie, a w dni powszednie nawet dwa razy dziennie. Samoloty (Bombardier Q400) obsługujące trasę Bydgoszcz - Warszawa wylatują z lotniska Szwederowo o godzinie: 05:45 (od maja o 05:50) i 18:45 (od maja o 18:20). Czas przelotu to ok. 50 minut. Cena biletów za lot w jedną stronę zaczyna się – w zależności od terminu wylotu – od 99 PLN.
 
Każdy pasażer Eurolot może w ramach ceny biletu zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego (głównego) do 23 kg i bagaż podręczny do 8 kg. Należy przy tym wiedzieć, że opłata za zabranie dodatkowej sztuki bagażu lub za zabranie bagażu przekraczającego maksymalne wymiary wynosi na rejsach krajowych Eurolot - 125 PLN. Dzieci i młodzież, przy zakupie biletów, korzystają ze zniżek.
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
Telefonicznie: 32 728 30 44
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
Międzynarodowy port lotniczy im. Chopina w Warszawie jest największym polskim lotniskiem. Leży ok. 8 km na południowy – zachód od centrum stolicy, w dzielnicy Włochy (na terenach osiedla Okęcie, i pod taką nazwą przez wiele lat funkcjonowało). Rocznie z jego usług korzysta ponad 10,5 mln pasażerów. Z racji swego bliskiego położenia lotnisko jest łatwo dostępne dla pasażerów, a głównym i zarazem najbardziej popularnym środkiem komunikacji są połączenia autobusowe.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Bydgoszcz – Warszawa Chopina jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych