REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Zielona Góra Kraków
 
Bilety Eurolot
 
Tanie Przeloty Zielona Góra - Kraków
 
 
 
Połączenie Zielona Góra - Kraków jest jedną z najnowszych tras krajowych tanich linii lotniczych Eurolot. Utworzono ją na mocy decyzji samorządowców województwa lubuskiego, którzy m.in. podjęli decyzję o jej dofinansowywaniu. Zielona Góra - Kraków to jedna z najbardziej pożądanych tras obok planowanych w przyszłości tanich przelotów z Zielonej Góry do: Gdańska i Warszawy. Trasa Zielona Góra - Kraków już jest obsługiwana przez tanie linie lotnicze Eurolot. Początkowo loty zaplanowano na piątkowe popołudnia (wyloty o godzinie 15:55), a po 26 października 2014 r. dojdą kolejne terminy wylotów (również czwartki i być może - w zależności od stopnia zainteresowania - kolejne dni). Obsługę trasy zapowiedziano do Świąt bożego Narodzenia. Lot na oddalone od Zielonej Góry o 361 km  lotnisko w Krakowie trwa zaledwie godzinę. Loty realizowane są samolotem typu Bombardier Q400, zabierającym na pokład 78 pasażerów. Bilety na połączenie Zielona Góra - Kraków są dostępne w taryfach: Silver i Gold.
 
 
 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
Lotnisko Zielona Góra Babimost
 
32 728 30 44
 
(pon-so od 8.00 do 20.00; niedz od 12.00 do 20.00)
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
Międzynarodowy port lotniczy Balice pod Krakowem to drugie lotnisko w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie krakowski port obsługuje ponad 3,6 mln podróżnych. Balice są portem bazowym tanich linii lotniczych Eurolot i    Ryanair.
Tania linia lotnicza Eurolot z krakowskiego lotniska, oprócz przelotów do Zielonej Góry, obsługuje loty do: Amsterdamu, Brukseli, Gdańska, Zurychu, a w sezonie letnim także do Dubrovnika, Heringsdorfu, Splitu.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Zielona Góra - Kraków jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych