REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Jet2.com Kraków Balice
 
Kraków, Linie Lotnicze Jet2.com
Kraków Balice  Airport KRK
 
Tania linia lotnicza Jet2.com, rodem z Wielkiej Brytanii, działa na rynku przelotów od roku 2002. Najwięcej pasażerów - 4,77 mln przewoźnik ten przewiózł w roku 2012. Jet2.com posiada dziewięć baz (z tego osiem w Wielkiej Brytanii) na lotniskach w: Alicante, Belfaście, Blackpool, East Midlands, Edynburgu, Glasgow, Leeds/Bradford, Manchesterze i Newcastle. 
 
Główna siedziba i najważniejsze lotnisko bazowe mieści się w Leeds/Bradford. Tania linia lotnicza Jet2.com dysponuje flotą złożoną z 47 samolotów. Są to Boeingi typu: 737 – 300, 737 – 88 i 757 – 200. Jet2 com obsługuje 54 europejskie kierunki, a najwięcej miast docelowych odwiedza w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji. Przewoźnik zatrudnia ponad 1500 pracowników.
 
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Jet2.com
 
Lotnisko Kraków Balice
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
 
 
Przewoźnik posiada bogatą sieć połączeń jednakże dostępne one są z jego lotnisk bazowych. W swojej siatce połączeń posiada nawet dwa kierunki azjatyckie do: Tel Avivu i Jeddah (w Arabii Saudyjskiej). W Polsce natomiast tania linia lotnicza Jet2.com korzysta tylko z jednego portu lotniczego – krakowskich Balic. Utrzymuje stamtąd połączenie do jednej ze swoich ośmiu brytyjskich baz - lotniska w angielskim Newcastle.
 
Tania linia lotnicza Jet2.com oferuje bezpośrednie połączenie lotnicze z Krakowa do::
 
Kraków - Newcastle - Krakow
Kraków - Manchester - Kraków (od 28 kwietnia 2016 r.)
 
 
 
Dokonując na naszej stronie internetowej zakupu biletów lotniczych tanich linii Jet2.com dokonują Państwo dobrego wyboru. Szybko i sprawnie - zaraz po dokonaniu rezerwacji - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Jet2.com dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podany numer. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania.

 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych