REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe PLL LOT Warszawa Poznań

 

Polskie Linie Lotnicze LOT

Przeloty z Warszawy do Poznania.

 

Lotnictwo cywilne w Polsce sięga lat dwudziestych. W tym to roku powstały pierwsze porty lotnicze, a w roku 1920 powstała pierwsza firma, oferująca loty i przeloty, o nazwie Polskie Linie Lotnicze LOT. Powstała ona z połączenia się dwóch innych firm krajowych Aero i Aerolot. Już w tym samym roku przewoźnik ten uruchomił pierwsze połączenia krajowe na trasach Warszawa – Katowice i Warszawa – Bydgoszcz. Następnie systematycznie poszerzał oferowaną siatkę o kolejne połączenia krajowe, międzynarodowe, aż nawet transkontynentalne. Głównym celem i misją działania linii PLL LOT jest zaspokojenie potrzeb pasażerów, poprzez udostępnienie im usługi transportowej, charakteryzującej się jak najwyższą jakością. Przez te wszystkie lata działania, przewoźnik zdobył bogate doświadczenie zawodowe, którym wzbudził zaufanie pasażerów,  a tym samym objął dużą część rynku lotniczego. Firma ciągle także dąży do tego, aby stać się na rynku polskim przewoźnikiem pierwszego wyboru. Przez długi okres czasu linie PLL LOT stały się niemal monopolistą na rynku lotniczym. Wraz jednak z wejściem na tej rynek tanich linii lotniczych, znaczna część udziału w rynku została przejęta właśnie przez te firmy, które wygrały konkurencję cenową. Linie PLL LOT to jednak nadal głównie tradycja i zaufanie, wypracowane przez te wszystkie lata, przez co linie te nie tak łatwo oddadzą prymat innym przewoźnikom. Aktualna siatka połączeń tych linii obejmuje ponad pięćdziesiąt różnych połączeń lotniczych. W zakresie cen biletów lotniczych, pasażerowie wybierać mogą spośród dwóch klas podróżowania: ekonomicznej i biznesowej, jak również z bogatej oferty dodatkowych obniżek i rabatów, w tym m.in. linie udostępniły im program lojalnościowy Miles & More.

 

Rezerwacja Bilety PLL LOT:
 
loty Warszawa Poznań
 
32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line

 

Jednym z przykładowych, krajowych połączeń linii PLL LOT jest trasa Warszawa – Poznań. Odgrywa ona znaczącą rolę, gdyż zapewnia zarówno transport pomiędzy dwoma miastami docelowymi, jak i umożliwia zainteresowanym dostęp do szerszej oferty połączeń lotniczych, realizowanych ze stolicy kraju. Port lotniczy Warszawa Okęcie stanowi bowiem dla linii PLL LOT główną siedzibę oraz bazę lotniskową, skąd oferowanych jest najwięcej różnych połączeń lotniczych.

 

Warszawa to stolica kraju i największy ośrodek gospodarczy Polski. W mieście tym skupiają się zarówno siedziby wszystkich najważniejszych instytucji administracyjnych i politycznych. Tam też swoje siedziby i główne hale produkcyjne posiadają liczne firmy krajowe i międzynarodowe. Warszawa stanowi ponadto idealne miejsce tranzytowe, z uwagi na usytuowanie w centralnej części kraju, a ponadto posiada mnóstwo pięknych zabytków i interesujących miejsc do zwiedzenia.

 

Poznań z kolei to miasto polskie, usytuowane w północno zachodniej części kraju. Położone jest ono w regionie wysoko rozwiniętym gospodarczo. Stąd też powstało również połączenie lotnicze łączące te dwa ważne ośrodki w kraju. Połączenie to realizowane jest dwa, trzy, bądź cztery razy w ciągu dnia, we wszystkie dni tygodnia. Podróż na tej trasie trwa około godziny, zaś cena rozpoczyna się już od kwoty 155 PLN w jedną stronę, w klasie ekonomicznej. 

 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych