REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Wizzair Szczecin - Lotnisko Goleniów
 
Szczecin, Linie Lotnicze Wizz Air
Szczecin Goleniów Airport SZZ
 

Międzynarodowy Port Lotniczy im. NSZZ "Solidarność" Szczecin - Goleniów położony jest ok. 33 km na północny - wschód od centrum Szczecina, na terenie wsi Glewice nieopodal Goleniowa. Lotnisko obsługuje Szczecin i cały północno - zachodni region kraju. Jest niewielkim lotniskiem, plasującym się na 10 miejscu w rankingu krajowych portów lotniczych. Jego przepustowość kształtuje się na poziomie 350 tys. pasażerów rocznie.

 

Rozwój lotniska w Goleniowie nastąpił wraz z pojawieniem się tanich przewoźników. Do ich obsługi oddano nowy terminal, wieżę kontroli lotów, a całe lotnisko gruntownie zmodernizowano. Lotnisko obsługuje głównie tanie linie, które w Szczecinie reprezentują: Wizz Air, Ryanair i Norwegian. Lotnisko Szczecin wykorzystuje także PLL LOT utrzymujący połączenie do Warszawy. W sezonie, lotnisko obsługuje również przewoźników czarterowych latających na kierunkach wakacyjnych do: Egiptu (Hurghada i Sharm el Sheik), Tunezji (Enfidha), Turcji (Antalya) i Grecji (Chania).

 
 
Wizz Air Rezerwacja Biletów Lotniczych ze Szczecina i do Szczecina:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line.
 
 
 
Niewątpliwie rozwojowi lotniska w Goleniowie nie sprzyja bliska odległość lotnisk berlińskich. Lotnisko Szczecin - Goleniów oddalone jest zaledwie o 140 km od stolicy Niemiec, ktora daje podróżnym znacznie więcej możliwości wyboru kierunków, również tych tanich, i to do niemal wszystkich zakątków świata. Niewielka odległość obu miast sprawiła, że trasę tą każdego dnia obsługuje kilkadziesiąt firm przewozowych, a wiele z nich kursuje bezpośrednio do portów lotniczych: Berlin Tegel czy Berlin Schoenefeld.

 

Podróżnych zainteresowanych lotami zarówno ze Szczecina jak i lotnisk w Berlinie zapraszamy do naszej przeglądarki lub skorzystania z podanego wyżej numeru infolinii.

 
Ze Szczecina - Goleniowa linia lotnicza Wizz Air oferuje tanie połączenia lotnicze na następujących trasach:
 
Szczecin - Bergen - Szczecin
Szczecin - Londyn Luton - Szczecin
Szczecin - Oslo - Sandefjord Torp - Szczecin
Szczecin - Stavanger - Szczecin


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych