REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Wrocław
 
Eurolot
Tanie loty Eurolot do i z Wrocławia
 
Wszystko wskazuje na to, że już niedługo lotnisko Wrocław - Strachowice będzie jednym z ważniejszych dla taniej linii lotniczej Eurolot. Jeszcze niedwno Eurolot zajmował się obsługą połączeń krajowych dla potrzeb PLL LOT, ale wraz z zakończeniem (w dniu 1 listopada 2013 r.) współpracy obu przewoźników, tania linia znalazła się w trudnej sytuacji. By przetrwać przewoźnik musiał znaleźć pomysł na wykorzystanie swoich 20 maszyn. Rozwiązanie nastąpiło w iście błyskawicznym tempie. Pomogła temu również sytuacja w jakiej znalazł sie PLL LOT.
 
Wraz z uzyskaną pomocą finansową nasz narodowy przewoźnik został objęty unijnymi regulacjami i, by (otrzymanymi środkami) nie zaszkodzić konkurencji, musiał zwolnić część miejsc na lotniczym rynku. Wybór padł na rezygnację z tras międzynarodowych obsługiwanych z portów regionalnych. Teoretycznie, najwięcej na tej decyzji miało stracić lotnisko we Wrocławiu (a także lotniska w Gdańsku i Krakowie) gdyż z niego LOT realizował po dwa loty dziennie do Monachium i Frankfurtu. Jednakże lukę tą szybko uzupełniła niemiecka Lufthansa i właśnie Eurolot.
 
 
 
EUROLOT Rezerwacja Biletów Lotniczych z Wrocławia i do Wrocławia:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line.
 
 
 
Już niedługo, od marca 2014 r., za sprawą tego ostatniego przewoźnika ze stolicy Dolnego Śląska  będzie można polecieć do: Brukseli, Mediolanu, Paryża i Zurychu, a na trasie krajowej do Gdańska. Kierownictwo linii i zarząd wrocławskiego portu już podpisały stosowne porozumienie o współpracy. Kierunki te uruchomiono głównie pod kątem ruchu biznesowego, a taki coraz częściej koncentruje się na wrocławskim lotnisku. Warto wiedzieć, że wrocławski port ostatnio został wyróżniony nagrodą Busines Traveller Award za rok 2013 dla najlepszego regionalnego portu lotniczego w Polsce. Na decyzję wpłynęły: wysokie standardy obsługi pasażerów, nowoczesna infrastruktura i wyjątkowa oferta (głównie bogata siatka połączeń, zwłaszcza do: Kopenhagi, Frankfurtu, Dusseldorfu i Monachium) skierowana do sektora biznesowego właśnie.
 
Zapowiedziane nowe kierunki będą obsługiwane w następujące dni: Bruksela (wtorki, czwartki, piątki), Mediolan (wtorki, czwartki, niedziele), Paryż (poniedziałki, środy, piątki), Zurych (poniedziałki, środy, piątki, niedziele).
 
Z lotniska Wrocław - Strachowice tania linia lotnicza Eurolot obsługuje połączenia lotnicze na trasach:
 
Wrocław - Gdańsk - Wrocław
Wrocław - Lublin - Wrocław
Wrocław - Bruksela - Wrocław
Wrocław - Mediolan - Wrocław
Wrocław - Paryż - Charles de Gaulle - Wrocław
Wrocław - Zurych - Wrocław
 
 
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych