REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Gdańsk Lublin
 
Bilety Eurolot
Tanie Przeloty Gdańsk – Lublin Świdnik
 
 
Tanie połączenia Eurolot na trasie Gdańsk Rębiechowo - Lublin Świdnik odbywają się dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele). Wyloty z Gdańska do Lublina mają miejsce o godzinie 17:15. Przelot na oddalone od Gdańska o 450 km lotnisko w Świdniku trwa ok. 1 godz i 15 min. Ceny biletów zaczynają się od 125 zł za osobę (w zależności od taryfy i terminu wylotu). W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i bagaż główny (rejestrowany) do 15 kg. Połączenie na tej trasie obsługuje samolot DH4.
 


Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Telefonicznie: 32 728 30 44

 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
Międzynarodowy port lotniczy Lublin – Świdnik położony jest na terenach Świdnika, ok. 10 km na wschód od Lublina. Lotnisko obsługuje miasto i cały jego region. Jest to jeden z najmłodszych polskich portów lotniczych, otwarty w grudniu 2012 roku. Lotnisko posiada jeden nowoczesny i dobrze wyposażony terminal pasażerski. Wewnątrz znajdują się odpraw dla klas: ekonomicznej, biznesowej, VIP-owskiej i trzy „karuzele” bagażowe.
Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z Lublinem jak i Świdnikiem. Pomyślano o tym jeszcze na etapie projektowania portu. Bezpośrednio do terminala podjeżdża szynobus dowożący pasażerów do dworca PKP w Lublinie. Regularnie między lotniskiem, a miastem kursują autobusy, a dodatkowo w pobliże portu ma prowadzić łącznik drogi ekspresowej S17.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk Rębiechowo - Lublin Świdnik jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych