REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Lublin Gdańsk
 
Bilety Eurolot
Tanie Przeloty Lublin – Gdańsk
 
Tanie połączenia Eurolot na trasie Lublin – Gdańsk Rębiechowo odbywają się dwa razy w tygodniu (w piątki i niedziele). Wyloty z Lublina do Gdańska mają miejsce o godzinie 19:00 (od marca o godz. 22:00). Przelot na oddalone od Lublina o 450 km trójmiejskie lotnisko Rębiechowo trwa ok. 1 godziny i 20 min. Ceny biletów w zależności od rodzaju taryfy zaczynaja się od 125 zł za osobę. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i bagaż główny (rejestrowany) do 15 kg. Rejsy obsługują somoloty typu DH4.
 
 


Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
Gdańskie międzynarodowe lotnisko Rębiechowo położone ok. 10 km od centrum miasta jest trzecim portem w kraju pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. Rocznie z usług tego portu korzysta ok. 3 mln podróżnych. Lotnisko utrzymuje ponad 50 krajowych i międzynarodowych połączeń. Największymi użytkownikami gdańskiego lotniska są tanie linie lotnicze: WizzAir, Ryanair i Eurolot. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Leży w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Pasażerowie mają do dyspozycji połączenia autobusowe: ZTM Gdańsk (linie: 110 i 210) i ZKM Gdynia (linie: 510), wypożyczalnie samochodów i taksówki. W planach jest także budowa szybkiej kolejki miejskiej, która połączy lotnisko z centrum Gdańska i Gdyni.
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Lublin – Gdańsk Rębiechowo jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych