REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Warszawa Lublin
 
Bilety Eurolot
Tanie Przeloty Warszawa Chopina - Lublin
 
 
Właśnie rusza kolejne połączenie krajowe obsługiwane przez tanie linie lotnicze Eurolot. Będzie to najkrótsza trasa w Polsce licząca zaledwie 158 km. Destynacja będzie obsługiwana sześć razy tygodniowo, od poniedziałku do soboty. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy przez warszawskie lotnisko wygodnie mogą dotrzeć do Lublina. Samoloty Eurolotu będą opuszczać Warszawę o godzinie 22:45 by po 45 minutach lotu (o godzinie 23:30) wylądować w Lublinie.  Maszyny Eurlotu będą „nocować” na podlubelskim lotnisku i następnego dnia rano (06:00) udadzą się w rejs powrotny do Warszawy. Nowa trasa ma zostać zainaugurowana 26 października 2014 r. Wraz z wprowadzeniem zimowego rozkładu lotów (od końca października) przewoźnik wprowadza nowe taryfy, którymi zastąpi dotychczasowe. Będą to taryfy: Bronze, Silver i Gold. Trasę Warszawa - Lublin będą obsługiwać samoloty typu: DH4. Przy zakupie biletu Eurolot - na wszystkich trasach - obowiązują zniżki dla dzieci (2-15 lat/33% zniżki) i niemowląt (do lat 2/90% zniżki).
 
 
 
Połączenia krajowe Eurolot
 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Lotnisko Warszawa Chopina - Lublin
 
32 728 30 44
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
 
Z Warszawy Chopina oprócz lotów do Lublina, tania linia lotnicza Eurolot obsługuje także trasy:
Warszawa Chopina - Bydgoszcz - Warszawa Chopina
Warszawa Chopina - Dusseldorf - Warszawa Chopina
Warszawa Chopina - Kiszyniów - Warszawa Chopina (od 26 października 2014 r.)
Warszawa Chopina - Kluż Napoka - Warszawa Chopina (od 27 października 2014 r.)
Warszawa Chopina - Stuttgart - Warszawa Chopina (od 26 października 2014 r.)
Warszawa Chopina - Zagrzeb - Warszawa Chopina (od 26 października 2014 r.)
Połączenia sezonowe:
Warszawa Chopina - Heringsdorf/Świnoujscie - Warszawa Chopina (sezonowo)
Warszawa Chopina - Dubrownik - Warszawa Chopina (sezonowo)
Warszawa Chopina - Split - Warszawa Chopina (sezonowo)
Warszawa Chopina - Zadar - Warszawa Chopina (sezonowo)
 
 
 
Międzynarodowy port lotniczy Lublin – Świdnik leży ok. 10 km na wschód od Lublina, na terenach miejscowości Świdnik. Jest jednym z najmłodszych lotnisk w kraju. Oddano go do użytku w roku 2012. Rocznie z jego usług korzysta niewiele, ponad 150 tys. pasażerów. Z lotniska w Lublinie/Świdniku korzystają tanie linie lotnicze: Ryanair, WizzAir i Eurolot i przewoźnicy czarterowi.
 
 
Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasach międzynarodowych jak i krajowych, w tym trasie: Warszawa Chopina – Lublin Świdnik jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych