REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Norwegian Warszawa Okęcie

 

Warszawa, Linie Lotnicze Norwegian

Warszawa Okęcie Airport

 

Tanie linie lotnicze Norwegian (Norwegian Air Shuttle) obecne są w Polsce na czterech lotniskach: w Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Warszawie. Choć najwięcej połączeń oferują z lotniska krakowskiego, to z Warszawą, jeszcze do niedawna, związki Norwegiana były najściślejsze. Otóż, ta dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa, w roku 2006, pokusiła się o założenie własnej bazy poza Norwegią. Jej wybór padł na Warszawskie lotnisko Chopina.

 

Tam też powstał oddział polski tej skandynawskiej firmy - Norwegian Air Shuttle Polska Sp. z o.o., który zatrudniał polskie załogi pokładowe i polskich pilotów. Jednakże przedsięwzięcie to nie wytrzymało próby czasu i w roku 2010 przewoźnik zrezygnował z warszawskiej bazy. Choć baza Norwegiana w Warszawie już nie istnieje przewoźnik nadal realizuje swoje połączenia z lotniska Chopina.

 

 

Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Lotnicze Norwegian

 

Lotnisko Warszawa Okęcie

 

Telefonicznie: 32 728 30 44

 

 

 

Tanie linie lotnicze Norwegian oferują regularne połączenia lotnicze z Warszawy i do Warszawy na następujących trasach:
 

Warszawa - Barcelona - Warszawa (połączenie sezonowe)

 

Warszawa Chopina - Las Palmas de Gran Canaria - Warszawa Chopina

 

Warszawa Chopina - Londyn Gatwick - Warszawa Chopina

 

Warszawa - Madryt - Warszawa (połączenie sezonowe)

 

Warszawa - Malaga - Warszawa

 

Warszawa - Oslo Gardermoen - Warszawa

 

Warszawa - Stavanger - Warszawa

 

Warszawa Chopina - Teneryfa Południe - Warszawa Chopina

 

 

Warszawa - Bergen - Warszawa (połączenie zawieszone od 26 kwietnia 2014 r.)

 

 

Warto wiedzieć, że do Norwegiana należy założona przezeń spółka: "Call Norwegian AS". Jej zadaniem jest dostarczanie Internetu na pokłady samolotów przewoźnika i lotniska, na których są one obsługiwane. Dzięki temu większość samolotów tej taniej linii ma na swoich pokładach dostępne dla pasażerów, darmowe połączenie WiFi.  

 

Dokonując na naszej stronie internetowej zakupu biletów lotniczych tanich linii Norwegian dokonują Państwo dobrego wyboru. Szybko i sprawnie - zaraz po dokonaniu rezerwacji - bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Norwegiana dokonują Państwo po raz pierwszy polecamy kontakt telefoniczny przez wyżej podany numer. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania.

 

 Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych