REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Ryanair Poznań Ławica
 
Poznań, Linie Lotnicze Ryanair
Poznań Ławica  Airport POZ
 
 
Międzynarodowy Port Lotniczy Poznań - Ławica im. Henryka Wieniawskiego jest jednym z najstarszych lotnisk w Polsce. Położony jest w odległości zaledwie 7 km na zachód od centrum miasta. Z racji swego położenia lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Spod terminala do centrum miasta odjeżdżają autobusy komunikacji miejskiej.
 
Poznań - Ławica jest szóstym lotniskiem w kraju pod względem ilości obsługiwanych pasażerów. Rocznie przez jego terminal przewija się ich ok. 1,6 mln. Poznańskie lotnisko obsługuje ponad dwadzieścia regularnych kierunków w 12 krajach. Do tego należy doliczyć obsługę sezonowych lotów czarterowych na 28 kierunkach do 11 państw. Średnio, rocznie, poznańska Ławica wykonuje ponad 25 tys. operacji lotniczych. Z lotniska operuje kilku przewoźników jak: LOT i Eurolot, jednakże najważniejszymi z nich są niskokosztowe linie WizzAir i Ryanair ostro rywalizujące o pasażerów. Obaj przewoźnicy obsługują podobną liczbę tras.
Tania linia Ryanair gości w Poznaniu od roku 2005, kiedy 23 września otworzyła swoje pierwsze regularne połączenie do Londynu. Ponad połowa z kierunków Ryanaira to destynacje brytyjskie i irlandzkie.
 
 
Tanie Bilety Ryanair - Sprzedaż i Rezerwacja
 
Lotnisko Poznań Ławica
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
 
Z lotniska Poznań - Ławica Ryanair oferuje tanie połączenia lotnicze na następujących trasach:
 
Poznań - Korfu - Poznań (połączenie sezonowe)
Poznań - Malta - Poznan
Poznań - Oslo (Rygge) - Poznan
Poznań - Rzym Ciampino - Poznan
 
Poznań - East Midlands - Poznan (połaczenie zawieszone)
Poznań - Mediolan Bergamo - Poznan (połączenie zawieszone)
Poznań - Palma de Mallorca - Poznan (połączenie zawieszone)
 
 
 
Kupując bilety lotnicze Ryanaira na naszej stronie internetowej mają Państwo możliwość szybkiego i bezproblemowego ich otrzymania przez Internet. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, sprawnie i szybko, bilet lotniczy znajdzie się w Państwa skrzynce pocztowej. Jeśli rezerwacji biletu Ryanaira dokonują Państwo pierwszy raz i mają jakiekolwiek związane z tym pytania, warto skorzystać z opcji telefonicznej. Nasz konsultant poprowadzi Państwa krok po kroku, doradzając najlepszy zakup i udzielając szczegółowych odpowiedzi.
 
bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, ryanair z poznania do anglii


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych