REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Kraków Gdańsk
Bilety Eurolot

Tanie Przeloty z Krakowa do Gdańska
 

Transport lotniczy od wielu lat staje się w Polsce coraz bardziej popularną formą podróżowania. Jest to szybki sposób przemieszczania się, a dodatkowo dzięki ofercie tanich linii, ceny biletów lotniczych są coraz bardziej atrakcyjne. W wyniku stale rosnącego popytu na transport lotniczy rośnie też liczba przewoźników, świadczących swoje usługi transportowe w tym zakresie. Jedną z nich jest firma Eurolot, spółka akcyjna, utworzona w roku 1996, z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia pasażerskich, lotniczych usług transportowych. Tanie linie Eurolot od 1997 roku oferują połączenia lotnicze, łączące krajowe porty regionalne, a także kilkanaście portów europejskich. Linie te dodatkowo sukcesywnie analizują oferowane trasy, uruchamiając kolejne połączenia krajowe i międzynarodowe, w oparciu o sugestie i opinie płynące z rynku.

Jednym z połączeń proponowanych przez tanie linie Eurolot jest trasa pomiędzy Gdańskiem, a Krakowem. Obydwa miasta są dużymi i popularnymi ośrodkami w kraju, położonym na przeciwnych krańcach kraju.


 
Sprzedaż i Rezerwacja Bilety Eurolot:
 
Telefonicznie: 32 728 30 44
 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 

Tanie loty Eurolot na trasie Kraków - Gdańsk odbywają się codziennie oprócz sobót (w dni powszednie dwa razy dziennie). Wyloty z Krakowa odbywają się o godzinach: 06:40 i 20:20 (w poniedziałki i środy); 08:30 i 18:30 (we wtorki); 08:30 i 20:20 (w czwartki); 08:30 i 21:40 (w piątki) i 21:20 (w niedziele). Od kwietnia 2014 r. godziny wylotu zostaną nieznacznie zmienione i dojdzie jeszcze termin sobotni, tak że trasa ta będzie obsługiwana przez przewoźnika codziennie. Loty obsługują samoloty typu Bombardier, które odległość 487 km dzieląca oba miasta pokonują w ok. godzinę i 15 minut.
W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny do 8 kg i bagaż rejestrowany do 15 kg a także przekąski i napoje na pokładzie. Dzieci do 2 lat są objęte 90% zniżką. Lot na oddalone od Krakowa o 487 km gdańskie lotnisko Rębiechowo trwa ok. 1,5 godziny. Ceny biletów zaczynają się już od 150 zł za osobę w jedną stronę i 199 zł za osobę z rezerwacją w dwie strony.


Międzynarodowe lotnisko Gdańsk – Rębiechowo położone jest ok. 10 km od centrum miasta. Jest to trzecie po Warszawie – Chopina i krakowskich Balicach lotnisko w kraju. Rocznie obsługuje ok. 3 mln pasażerów. Posiada nowoczesny terminal i jeden o długości 2,8 km pas startowy. Lotnisko utrzymuje ponad 50 krajowych i międzynarodowych połączeń. Największym przewoźnikiem na gdańskim lotnisku jest tania linia lotnicza WizzAir. Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Leży w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta. Pasażerowie mogą skorzystać z połączeń autobusowych: ZTM Gdańsk (linie: 110 i 210) i ZKM Gdynia (linie: 510). W planach jest także budowa szybkiej kolejki miejskiej, która połączy lotnisko z centrum Gdańska i Gdyni.

Tanie linie lotnicze Eurolot w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu, a wraz z nowym sezonem połączeń przewoźnika będzie coraz więcej. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków - Gdańsk Rębiechowo jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych