REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Przeloty Krajowe Eurolot Szczecin Kraków

Eurolot

Przeloty ze Szczecina do Krakowa.

 

Transport lotniczy należy obecnie w Polsce do popularnych i chętnie wybieranych form podróżowania. Wzrost popytu wpłynął jednocześnie na rozwój tej formy, w postaci różnych przedsięwzięć mających na celu budowę nowych lotnisk, bądź rozbudowę i modernizację już istniejących, a także wzbogacenie oferty połączeń linii lotniczych. Jednym z przewoźników, utworzonych w 1996 roku jest firma Eurolot. To tania linia lotnicza, działająca w oparciu o strategię niskokosztową. Powstała ona z głównym zamiarem zrekonstruowania siatki połączeń krajowych, Eurolot to spółka akcyjna, której właścicielami są Skarb Państwa oraz Polskie Linie Lotnicze LOT  stanowiących alternatywę dla innych środków transportu. Za realizację głównego celu stworzenia, spółka ta została nagrodzona mianem najlepszego debiutu biznesowego w 1998 roku i stworzyła sieć lotniczych połączeń regionalnych, tworząc w ten sposób bezpieczną i atrakcyjną cenowo alternatywę dla innych form transportu. Do realizacji usług tanie linie Eurolot posiadają nowoczesną flotę, która nadal poddawana ma być modernizacji  i wymianie. Dodatkowo personel firmy jest wysoko wykwalifikowany i służy pomocą i radą w każdej problemowej dla pasażera sytuacji. Bezpieczeństwo, wysoka jakość, a także niska cena sprawiają, iż oferta tego przewoźnika znajduje dużą grupę zainteresowanych. Ponadto przewoźnik Eurolot planuje dalsze zagęszczanie połączeń krajowych, a także międzynarodowych. Obecna siatka tych linii obejmuje kilkadziesiąt różnych połączeń.

Połączenia Eurolot ze Szczecina do Krakowa zostały zawieszone!!!

Jednym z nich jest trasa Szczecin – Kraków. Szczecin to duże miasto polskie, położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, z którego czerpie duże korzyści. Działa tam bowiem port morski, a także port żeglugi śródlądowej, a ponadto stanowi największa atrakcję turystyczną miasta.

 

Kraków z kolei to duże i jedno z najbardziej popularnych miast polskich, usytuowane na południu Polski. Jest ono odwiedzane corocznie przez miliony turystów z kraju i zza granicy, dla których główną atrakcją są liczne zabytki architektoniczne, z których niektóre wpisane są na światową listę dziedzictwa kulturowego. Nieopodal Krakowa działa drugi pod względem wielkości międzynarodowy port lotniczy, obsługują wiele linii lotniczych, dzięki którym podróżować można na cały świat. Jednym z tych kierunków docelowych jest miasto Szczecin, do którego dolecieć można samolotami tanich linii Eurolot. Połączenie to obsługiwane przez tego przewoźnika dwukrotnie w ciągu dnia, od poniedziałku do czwartku, a także jednorazowo w piątki i niedziele. Podróż na tej trasie trwa około półtorej godziny; zaś cena biletu rozpoczyna się już od 150 PLN w jedną stronę, w zależności oczywiście od wybranej taryfy podróżowania. Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych